بکار گیری HSE ریسک صنعت بیمه را پایین می آورد مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان

جزئیات جلست شورای سیاست گزاری ترویج مقررات ملی ساختمان

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان ضمن اعلام این مطلب که مسئولیت دبیرخانه‌ ترویج مقررات ملی و کنترل ساختمان به صورت آزمایشی و بمدت ۲ سال به استان کردستان سپرده شده است، بیان کرد: با همکاری استان های کشور در صدد ترویج و گسترش مقررات ملی ساختمان در کل کشور هستیم.

کد خبر: 961017027 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ دی ۹۶ - ۵:۴۲ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ، مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان ضمن اعلام این مطلب که مسئولیت دبیرخانه‌ ترویج مقررات ملی و کنترل ساختمان به صورت آزمایشی و بمدت ۲ سال به استان کردستان سپرده شده است، بیان کرد: با همکاری استان های کشور در صدد ترویج و گسترش مقررات ملی ساختمان در کل کشور هستیم.جزئیات جلست شورای سیاست گزاری ترویج مقررات ملی ساختمان

جزئیات جلست شورای سیاست گزاری ترویج مقررات ملی ساختمان

جزئیات جلست شورای سیاست گزاری ترویج مقررات ملی ساختمان

جزئیات جلست شورای سیاست گزاری ترویج مقررات ملی ساختمان

 

نخستین نشست شورای سیاستگزاری همایش ترویج مقررات ملی ساختمان که در اردی بهشت‌ماه سال نود و هفت با موافقت وزارت راه و شهرسازی در استان کردستان برگزار خواهد شد، در ساختمان دادمان وزارت راه وشهرسازی با حضور معاونت وزیر راه و شهرسازی، مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، معاونت عمرانی استانداری کردستان، شهردار سنندج، مدیرکل راه و شهرسازی استان کردستان، رییس سازمان نظام مهندسی استان کردستان و برخی از عضوهای دبیرخانه ترویج  مقررات ملی ساختمان که مسئولیت آن بمدت دو سال به استان کردستان سپرده شده است برگزار گردید.
حامد مانی ‌فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در جلسه فوق، ادامه داد: دبیرخانه دائمی ترویج مقررات ملی ساختمان از اردی بهشت‌ماه سال جاری (۹۶) با موافقت معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی به استان کردستان واگذار گردید.
وی افزود: مسئولیت برخی دبیرخانه های تخصصی به استان های مختلف سپرده شده است و هدف از این اقدام استفاده از ظرفیتهای محلی و استانی برای پیشبرد اهداف قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان است.
مانی فر اظهار داشت: انتظار ما از این دبیرخانه ها اینست که در رابطه با موضوعات تخصصی فعالیت کنند و سعی کنند تا راهکارهای مناسب برای ارتقاء و اعتلای موضوع مورد نظر را با مشارکت همه ذی نفعان و حرفه مندان بیابند و برای اجرایی کردن آن راهکار مناسب پیشنهاد بدهند تا از این طریق زمینه های مشارکتی گروه های مختلف ذی ربط فراهم گردد.

جزئیات جلست شورای سیاست گزاری ترویج مقررات ملی ساختمان

مانی فر با  اشاره به این مطلب که وظیفه دبیرخانه های دائمی تنها برگزاری گردهمایی نیست مطرح کرد: این گردهمایی ها فرصتی است که نتایج اقدامات عملی دبیرخانه ها طی ۲ سال به جامعه معرفی و بازخوردهای متقابل آن برای بهبود روشها از جامعه دریافت گردد.
مدیر کل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان عنوان داشت: استان کردستان یکی از فعال‌ ترین استان ‌ها در همکاری با برنامه‌ های دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان است و علاوه بر همکاری در حوزه ترویج در بخش نظارت عالیه نیز با همکاریهای درخور توجهی را با این دفتر معمول داشته است.
لازم به ذکر است، در اردی بهشت‌ماه سال جاری با موافقت معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، مسئولیت دبیرخانه ترویج مقررات ملی ساختمان بمدت ۲ سال و بصورت آزمایشی بعهده استان کردستان گذاشته شده و در صورت رضایت از عملکرد استان، این مسئولیت بصورت دائمی به استان واگذار خواهد شد.

استان کردستان در اردی بهشت‌ماه نود و هفت، میزبان مهمانانی از کل کشور در همایش ترویج مقررات ملی ساختمان خواهد بود

منبع : پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی طراحی اسفند ۹۶

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۷ دی ۹۶
126 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0