در جامعه مهندسی امنیت روانی وجود ندارد ریاست سازمان نظام مهندسی بیان کرد: صداوسیما بدنبال ایجاد ابهام است!

تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی

فرج الله رجبی با تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی در مورد تخلف هفتصد میلیاردی سازمان نظام مهندسی، عنوان داشت: صداو سیما با دعوت از آخوندی و برگزاری مناظره یک طرفه بدنبال ایجاد ابهام بیش تر است.

کد خبر: 961110017 تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۶ - ۴:۱۹ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور  ، فرج الله رجبی با تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی در مورد تخلف هفتصد میلیاردی سازمان نظام مهندسی، عنوان داشت: صداو سیما با دعوت از آخوندی و برگزاری مناظره یک طرفه بدنبال ایجاد ابهام بیش تر است.تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی

تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی

تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی

تکذیب ادعای وزیر راه و  شهرسازی

وی با انتقاد از عملکرد صدا و سیما در مورد برگزاری مناظره ای با هدف شفاف سازی عملکرد سازمان نظام مهندسی، ادامه داد: ساعت پنج عصر با بنده تماسی از صداو سیما گرفته و مصاحبه ای در حدود چهل و پنج دقیقه ضبط شد.
رجبی تصریح کرد: متاسفانه صداو سیما با برگزاری مناظره یک طرفه و حضور آقای آخوندی در برنامه زنده اظهارات غیر واقع را در مورد سازمان نظام مهندسی بیان کرده اند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشار ه به این که شفاف سازی حق مردم است، خاطر نشان ساخت: صداو سیما باید با دعوت از وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان نظام مهندسی بصورت همزمان نسبت به برگزاری مناظره اقدام کند.

تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اظهارات وزیر راه و شهرسازی در برنامه زنده اخیر در مورد تخلف هفتصد میلیارد سازمان نظام مهندسی دروغ محض است.
وی خاطر نشان ساخت: باید در نشستی مشخص و با حضور طرفین ادعاهای صورت گرفته در مورد عملکرد سازمان نظام مهندسی برطرف گردد در غیر اینصورت یک طرفه به قاضی رفتن است.

منبع : صدای ایران

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

بهترین کتاب برای آزمون نظام مهندسی برق

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۰ بهمن ۹۶
338 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0