در جامعه مهندسی امنیت روانی وجود ندارد ریاست سازمان نظام مهندسی بیان کرد: صداوسیما بدنبال ایجاد ابهام است!

تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی

فرج الله رجبی با تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی در مورد تخلف هفتصد میلیاردی سازمان نظام مهندسی، عنوان داشت: صداو سیما با دعوت از آخوندی و برگزاری مناظره یک طرفه بدنبال ایجاد ابهام بیش تر است.

کد خبر: 961110017 تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ بهمن ۹۶ - ۴:۱۹ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور  ، فرج الله رجبی با تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی در مورد تخلف هفتصد میلیاردی سازمان نظام مهندسی، عنوان داشت: صداو سیما با دعوت از آخوندی و برگزاری مناظره یک طرفه بدنبال ایجاد ابهام بیش تر است.تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی

تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی

تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی

تکذیب ادعای وزیر راه و  شهرسازی

وی با انتقاد از عملکرد صدا و سیما در مورد برگزاری مناظره ای با هدف شفاف سازی عملکرد سازمان نظام مهندسی، ادامه داد: ساعت پنج عصر با بنده تماسی از صداو سیما گرفته و مصاحبه ای در حدود چهل و پنج دقیقه ضبط شد.
رجبی تصریح کرد: متاسفانه صداو سیما با برگزاری مناظره یک طرفه و حضور آقای آخوندی در برنامه زنده اظهارات غیر واقع را در مورد سازمان نظام مهندسی بیان کرده اند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با اشار ه به این که شفاف سازی حق مردم است، خاطر نشان ساخت: صداو سیما باید با دعوت از وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان نظام مهندسی بصورت همزمان نسبت به برگزاری مناظره اقدام کند.

تکذیب ادعای وزیر راه و شهرسازی

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اظهارات وزیر راه و شهرسازی در برنامه زنده اخیر در مورد تخلف هفتصد میلیارد سازمان نظام مهندسی دروغ محض است.
وی خاطر نشان ساخت: باید در نشستی مشخص و با حضور طرفین ادعاهای صورت گرفته در مورد عملکرد سازمان نظام مهندسی برطرف گردد در غیر اینصورت یک طرفه به قاضی رفتن است.

منبع : صدای ایران

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

بهترین کتاب برای آزمون نظام مهندسی برق

مهندسین نیوز
۱۰ بهمن ۹۶
134 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0