دانیال قاسمی: تلاش نظام مهندسی ساختمان گلستان برای ترویج شهر دوست دار کودک دانیال قاسمی: تلاش نظام مهندسی ساختمان گلستان برای ترویج شهر دوست دار کودک

دانیال قاسمی: تلاش نظام مهندسی ساختمان گلستان برای ترویج شهر دوست دار کودک

دانیال قاسمی: تلاش نظام مهندسی ساختمان گلستان برای ترویج شهر دوست دار کودک ، اقدامات این سازمان در راستای شهر دوستدار کودک از سال ۹۰ شروع شد

کد خبر: 020825005 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۵ آبان ۰۲ - ۹:۰۶ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، دانیال قاسمی: تلاش نظام مهندسی ساختمان گلستان برای ترویج شهر دوست دار کودک ، اقدامات این سازمان در راستای شهر دوستدار کودک از سال ۹۰ شروع شد

دانیال قاسمی: تلاش نظام مهندسی ساختمان گلستان برای ترویج شهر دوست دار کودک

دانیال قاسمی: تلاش نظام مهندسی ساختمان گلستان برای ترویج شهر دوست دار کودک
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان بیان کرد:
تلاش نظام مهندسی ساختمان گلستان برای ترویج «شهر دوست دار کودک»
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان از تلاش سازمان برای ترویج «شهر دوست دار کودک» خبرداد و افزود: اقدامات این سازمان در راستای شهر دوستدار کودک از سال ۹۰ شروع شد.
دانیال قاسمی شامگاه ۴شنبه در همایش روز جهانی شهرسازی با موضوع «شهر دوستدار کودک» گفت: نام گذاری روزی به نام «روز جهانی شهرسازی» باعث بیدار شدن ضمیر تصمیم گیران و تصمیم سازان می شود.
وی ادامه داد: برنامه ریزی درست در حوزه شهرسازی باعث بهبود زندگی بشر و در نتیجه سبب ایجاد جامعه پویا تر خواهد شد.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان با اشاره به شهر دوستدار کودک افزود: یونیسف (صندوق کودکان ملل متحد) هم به محیطی که کودک در آن رشد می کند، تاکید دارد لذا در صورتیکه این موضوع در حوزه شهرسازی دارای اهمیت باشد، قطعا می توانیم امیدوار باشیم تا پتانسیل های بالقوه کودکان به حالت بالفعل در بیاید.
وی ادامه داد: از سالیان گذشته که پروژه شهر دوستدار کودک توسط یونیسف کلید خورد، کشور های زیادی به آن ملحق شدند.
قاسمی گفت: در سال ۸۶ شهر تهران به عنوان دبیر خانه شهر دوستدار کودک در خاورمیانه انتخاب و در همان راستا همه شهرها تلاش کردند در راستای این مهم حرکت کنند که شهر گرگان هم در سال های اخیر به عنوان یکی از شهرهای دوستدار کودک تعیین شده است.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان به عملکرد سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در این مورد اشاره و بیان کرد: اقدامات این سازمان در راستای شهر دوستدار کودک از سال ۹۰ شروع گردید.
قاسمی گفت: برگزاری مسابقات نقاشی دیواری، دیوار نویسی برای کودکان، برگزاری جشنواره استانی «شهر دوستار کودک» در گرگان و گنبد در سال ۹۶، طراحی و نصب اِلمان شهر دوستدار کودک در گرگان، برگزاری چندین جشنواره «به سوی شهر دوستدار کودک»، طراحی شخصیت انیمیشنی «مهندس یار»، چاپ برنامه هفتگی با شعار آموزش قوانین و مقررات ساختمان و تدوین کتاب مقررات ساختمان برای مهندسان کوچک از جمله اقدامات این سازمان طی سال های اخیر بوده است.
وی ادامه داد: با نگاهی به عملکرد نظام مهندسی متوجه می شویم که این سازمان در جهت رشد شهر دوستار کودک پیش رفته و امیدواریم در سال های آینده عملکرد بهتری در این حوزه داشته باشیم.
منبع: بازار

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۵ آبان ۰۲
163 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0