برگزاری آموزش همگانی سازمان نظام مهندسی ساختمان و شرکت گاز استان ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

پیام تبریک ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در پیامی فرارسیدن بیست و هفتم اردی بهشت روز روابط عمومی را تبریک گفت. متن پیام چنین است

کد خبر: 970227009 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۷ - ۱:۵۶ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در پیامی فرارسیدن بیست و هفتم اردی بهشت روز روابط عمومی را تبریک گفت. متن پیام چنین است:

پیام تبریک ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

پیام تبریک ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

پیام تبریک ریاست سازمان نظام مهندسی  ساختمان استان یزد بمناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

فرارسیدن بیست و هفتم اردی بهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به عموم خدمتگزاران در عرصه های اطلاع رسانی و اصحاب رسانه و روابط عمومی تبریک میگویم.
روابط عمومی در نظام مهندسی ساختمان از جایگاه ویژه ای برخوردار است و میتواند مسئولیت پذیری صنعت ساختمان را در جامعه بالا ببرد. روابط عمومی با اطلاع رسانی صحیح و پاسخ گویی فعال باید صنعت ساختمان را در مسیر اخلاق حرفه ای هدایت کنند. روابط عمومی میتواند و باید از طریق برقراری ارتباط چند سویه و جامع بین سازمان و اعضاء، کارکنان و مدیران، مسئولان و اصحاب رسانه و مهم تر از همه دریافت دیدگاههای مراجعان سازمان، آن ها را جمع بندی و تجزیه و تحلیل کند.

پیام تبریک ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن ماه ضیافت الله و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه عزیزان، از خدمات روابط عمومی سازمان و رابطان خبری دفاتر نمایندگی در شهرستانها تشکر و برای آنها آرزوی بهروزی میکنم.

علی رضا فرشید

منبع : یزد فردا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

مهندسین نیوز
۲۷ اردیبهشت ۹۷
93 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0