برگزاری نشست معارفه معاون آموزش و پذيرش سازمان برگزاری نشست معارفه معاون آموزش و پذيرش سازمان

برگزاری نشست معارفه معاون آموزش و پذيرش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

نشست معارفه مهندس محمدرضا مهردوست معاون جديد آموزش و پذيرش سازمان طي آئینی با حضور رئيس، اعضاي هيئت رئيسه، معاونت فني و كاركنان بخشهاي آموزش، پذيرش، پژوهش و اداري سازمان برگزار گردید.

کد خبر: 961016004 تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ دی ۹۶ - ۹:۲۴ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ، به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی، نشست معارفه مهندس محمدرضا مهردوست معاون جديد آموزش و پذيرش سازمان طي آئینی با حضور رئيس، اعضاي هيئت رئيسه، معاونت فني و كاركنان بخشهاي آموزش، پذيرش، پژوهش و اداري سازمان برگزار گردید.برگزاری نشست معارفه معاون آموزش و پذيرش سازمان

برگزاری نشست معارفه معاون آموزش و پذيرش سازمان

برگزاری نشست معارفه معاون آموزش و پذيرش سازمان

برگزاری نشست معارفه  معاون آموزش و پذيرش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

در اين نشست، حسين كامران ديسفاني، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی از خدمات ارزنده حميد كاظمي معاونت پيشين آموزش و پذيرش سازمان تقدير كرد و ادامه داد: خدمات دكتر كاظمي در برگزاري دوره هاي آموزشي، آموزش مجازي و گردهمایی ها در جهت ارتقاي سطح دانش مهندسي قابل تقدير و ستايش است.
وی با معرفي محمدرضا مهردوست در سمت معاون آموزش و پذيرش سازمان افزود: ايشان در طول شش سال مديريت در مركز تحقيقات مسكن، راه و شهرسازي شمال شرق كشور سابقه درخشان و خدمات شايسته اي از خود نشان داده ند.
رئيس سازمان نظام مهندسي ساختمان خراسان رضوي نياز امروز جامعه مهندسي را دستيابي به فناوريهاي نوين روز جهاني در صنعت ساختمان دانست و اظهار داشت: معاونت آموزش و پذيرش با برگزاري گردهمایی هاي علمي و تخصصي و دعوت از اساتيد به نام دوره هاي طراحي مدرن، معماريهاي جديد و حتي حرفه آموزي امكان استفاده از اين دوره ها را براي رشته هاي مختلف مهندسي فراهم كند.

برگزاری نشست معارفه معاون آموزش و پذيرش سازمان

سيد مجيد مزيناني نايب رئيس اول سازمان حسن انتخاب مهردوست از طرف ریاست و اعضاي هيئت مديره سازمان را تبريك گفت و ضمن آرزوي موفقيت براي ايشان گفت: همه ما در سازمان از يك پيكريم و با داشتن معاونین، مديران و كاركنان مجرب و كاري ميتوانيم با استفاده از تكنولوژي روز دنيا در زمينه هاي آموزشي و پژوهشي بستر مناسبي را در جهت ارتقاي سطح علمي مهندسان فراهم آوريم.
بهروز پيراسته دبيرسازمان نیز تصریح کرد: مهردوست از چهره هاي خدوم و اجرايي در بخشهاي آموزشي و پژوهشي ميباشد و همه ما شناخت خيلي خوبي از مديريت ايشان داريم.
در اين نشست، مهردوست معاون جديد آموزش و پذيرش سازمان ضمن تشكر از مهندس كامران و عضوهای محترم هيئت مديره سازمان، خاطر نشان کرد: اين شانس را دارم كه در اين فرصت به من داده شده است تا در خدمت جامعه فرهيخته مهندسان سازمان نظام مهندسي باشم و بتوانم در جهت ارتقاي دانش مهندسان خدمات ارزنده اي انجام دهم.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

کانال تلگرام نظام مهندسی اصفهان

مهندسین نیوز
۱۶ دی ۹۶
113 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0