توافق همکاری

توافق همکاری میان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و مرکز ملی فضای مجازی

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و مرکز ملی فضای مجازی توافق کردند در خصوص رفع موانع کسب و کار و شفاف سازی قوانین حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با یکدیگر همکاری کنند.

کد خبر: 960307022 تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ خرداد ۹۶ - ۱۰:۰۲ ق.ظ
به گزارش اخبار نظام مهندسی (akhbarmohandesi.ir)، به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی در این نشست که با حضور مجتبی جعفری قائم‌مقام رئیس و معاون امنیت مرکز ملی فضای مجازی و ناصر علی سعادت رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، پیرو جلسه دیدوبازدید نوروزی ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی و رئیس سازمان، برگزار شد،همکاری میان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و مرکز ملی فضای مجازی

همکاری میان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و مرکز ملی فضای مجازی

همکاری میان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و مرکز ملی فضای مجازی

همکاری میان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و مرکز ملی فضای مجازی

موانع و مشکلات فعالیت در صنعت ICT کشور مورد بررسی قرار گرف  و طرفین به توافق رسیدند در جهت رفع مشکلات و به طور مشخص قوانین دست و پا گیر و متناقض در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با یکدیگر مشارکت کنند.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با اشاره به اینکه قوانین دست و پاگیر و محدودیت‌های فراوان، بخش خصوصی صنعت ICT کشور را دچار مشکلات بسیاری کرده است، گفت: حتی در برخی موارد شرکت‌ها را به ورشکستگی کشانده شده است. این خطر احساس می‌شود که فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور سرمایه‌های خود را از این عرصه خارج کنند.
سعادت خاطرنشان ساخت: باید برای برون‌رفت از این مسائل بخش خصوصی و دولت با همکاری یکدیگر چاره جویی کنند تا فضای کسب‌وکار در این حوزه را برای ادامه فعالیت، رشد و توسعه اقتصادی آن مهیا سازند.
قائم‌مقام رئیس و معاون امنیت مرکز ملی فضای مجازی نیز با تاکید بر لزوم رفع مشکلات و موانع صنعت ICT کشور، گفت: روی اصلاح و شفاف سازی قوانین تاکید داریم. مرکز ملی فضای مجازی نیز در جهت رفع این موانع آماده همکاری است.
سعادت نیز با تقدیر و تشکر از توجه معاون امنیت مرکز ملی فضای مجازی به این مسئله، گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای آمادگی هر نوع همکاری در زمینه بهبود فضای کسب‌وکار را دارد و در گام نخست فهرستی از مشکلات و معضلات صنعت ICT و راهکارهای پیشنهادی جهت رفع آن‌ها را تهیه و تدوین می‌کنیم و جهت پیگیری به مرکز ملی فضای مجازی ارائه خواهیم کرد.

 

نشریه ۱۱۰ برق pdf

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۷ خرداد ۹۶
500 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0