تغییر شیوه برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت‌ های توزیع برق تغییر شیوه برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت‌ های توزیع برق

تغییر شیوه برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت‌ های توزیع برق

تغییر شیوه برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت‌ های توزیع برق ، در نامه ای از طرف معاونت تحقیقاتی و منابع انسانی شرکت توانیر، از رئیس موسسه آموزش ‌های تخصصی صنعت آب و برق خواستار شد

کد خبر: 000117002 تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۷ فروردین ۰۰ - ۹:۳۰ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، تغییر شیوه برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت‌ های توزیع برق ، در نامه ای از طرف معاونت تحقیقاتی و منابع انسانی شرکت توانیر، از رئیس موسسه آموزش ‌های تخصصی صنعت آب و برق خواستار شد

خواستار تغییر شیوه برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت‌ های توزیع برق

تغییر شیوه برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت‌ های توزیع برق
تعویق و تغییر آزمون تبدیل وضعیت شرکت ‌های توزیع
معاونت تحقیقاتی و منابع انسانی شرکت توانیر در نامه‌ای از رئیس موسسه آموزش ‌های تخصصی صنعت آب و برق، خواستار تغییر شیوه برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت‌ های توزیع برق شده است.
سیدحسین سجادی، معاونت تحقیقاتی و منابع انسانی شرکت توانیر در نامه‌ای به فدائی رئیس موسسه آموزش ‌های تخصصی صنعت آب و برق که متولی برگزاری آزمون تغییر حالت اشتغال شرکت ‌های توزیع برق سراسر کشور است، خواسته است که امکان تغییر شیوه برگزاری آزمون را بررسی کند.
این آزمون که قبلا قرار بود بیستم فرودین نود و نه برگزار گردد به تعویق افتاده و قرار است سی و یکم اردی بهشت ماه امسال توسط موسسه آموزش ‌های تخصصی صنعت آب و برق برگزار شود و گفته می شد حتی احتمال کنسل شدن آن وجود دارد.
تعدادی از نیرو‌های شرکتی و حجمی شاغل در شرکت ‌های توزیع نیروی برق و حتی برخی از برق منطقه ای ‌های کشور به این شیوه تبدیل وضعیت معترض بوده و خواستار لغو آزمون شده بودند، اما توانیر فعلا با لغو کامل آزمون موافقتی نکرده است. ۲ مرتبه زمان ثبت نام این آزمون تمدید گردید و در شرایط ثبت نام نیز تغییراتی شکل گرفت تا شرایط برای ثبت نام بیشتر شرکت کنندگان فراهم گردد.
این آزمون قرار است نیرو‌های فعلی شاغل در شرکت ‌های توزیع نیروی برق کشور را در فرآیندی ساده‌تر و راحت‌تر به استخدام رسمی دولت دربیاورد. قبلا برای استخدام رسمی در شرکت ‌های توزیع برق باید از طریق آزمون سراسری و در رقابت با کل داوطلبان و فارغ التحصیلان این مسیر طی می شد که به مراتب سخت ‌تر و شانس قبولی در آن خیلی کم‌تر می‌بود.
منبع: برق نیوز

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۷ فروردین ۰۰
301 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0