تقدیر سازمان نظام‌مهندسی آذربایجان شرقی از خدمات بانک توسعه تعاون تقدیر سازمان نظام‌مهندسی آذربایجان شرقی از خدمات بانک توسعه تعاون

تقدیر سازمان نظام‌مهندسی آذربایجان شرقی از خدمات بانک توسعه تعاون

تقدیر سازمان نظام‌مهندسی آذربایجان شرقی از خدمات بانک توسعه تعاون ، در دیدار مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با رئیس سازمان نظام‌مهندسی استان، صورت گرفت

کد خبر: 990720003 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۰ مهر ۹۹ - ۸:۴۰ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، تقدیر سازمان نظام‌مهندسی آذربایجان شرقی از خدمات بانک توسعه تعاون ، در دیدار مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با رئیس سازمان نظام‌مهندسی استان، صورت گرفت

تقدیر سازمان نظام‌مهندسی آذربایجان شرقی از خدمات بانک توسعه تعاون

تقدیر سازمان نظام‌مهندسی آذربایجان شرقی از خدمات بانک توسعه تعاون
در دیدار مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی با رئیس سازمان نظام‌مهندسی استان، از همکاری و تعامل سازنده بانک توسعه تعاون با این سازمان در عملیاتی کردن تفاهم‌نامه فی‌مابین تقدیر گردید.
غلام‌حسین بابایی، رییس سازمان نظام‌مهندسی استان آذربایجان شرقی در دیدار با سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون بیان کرد: پیرو تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین؛ هشتصد نفر از اعضای سازمان نظام‌مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی جهت دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه به شعب بانک توسعه تعاون معرفی شدند که خوشبختانه اکثر همکاران با رضایت کامل از این تسهیلات بهره‌مند شده‌اند.
بابایی با تأکید بر ضرورت افزایش تعاملات عنوان داشت: سازمان نظام‌مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی با بالغ‌بر سی هزار نفر عضو، از جمله تشکل‌ های صنفی پرجمعیت استان به ‌حساب می‌آید که از این حیث برای بانک‌ ها به‌ عنوان یک ظرفیت مناسب برای ارائه خدمات بانکی تلقی می‌ گردد.
وی با عنوان این که خوشبختانه بانک توسعه تعاون در سایه تفاهم‌نامه فی‌مابین خدمات ارزنده‌ای ارائه داده است، اظهار داشت: سازمان نظام‌مهندسی نیز متعهد می‌ شود که در صورت طراحی بسته‌های جدید همکاری از سوی بانک، استقبال و تعامل مناسبی از سوی این سازمان شکل گیرد.
این گزارش حاکی است؛ ناصر اسدی سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی نیز در این نشست، با اشاره به مأموریت‌ های کلان بانک توسعه تعاون، ادامه داد: بانک توسعه تعاون به ‌عنوان بانک صد در صد دولتی به ‌منظور ارائه خدمات بانکی از جمله تسهیلات و خدمات بانکداری الکترونیک و سایر خدمات اعلام آمادگی می‌کند.
اسدی عنوان داشت: بانک توسعه تعاون طرح ‌ها و بسته‌ های متنوعی برای بهره‌مندی مهندسان ساختمان از تسهیلات بانکی ارائه کرده است که تسهیلات خرید دفتر تا دوازده میلیارد ریال و خرید تجهیزات از جمله آن ‌ها است.
وی با اشاره به ظرفیت ارائه خدمات این بانک در شهرستان ‌های استان گفت: بانک توسعه تعاون تجربه موفقی از تعامل با نظام‌مهندسی شهرستان میانه دارد که می ‌توان این تجربه را به سایر شهرستان‌ های استان نیز بسط داد.
در ادامه این نشست، زمینه‌های توسعه همکاری‌های دوجانبه بررسی و اعلام نظر گردید.
منبع: اقتصاد گردان

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۰ مهر ۹۹
75 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0