آیین تودیع و معارفه بازرسان و معاون پذیرش و آموزش سازمان برگزاری آیین تودیع و معارفه

برگزاری آیین تودیع و معارفه بازرسان و معاون پذیرش و آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

 آیین تودیع و معارفه بازرسان و معاون پذیرش و آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی با حضور عضوهای هیئت رئیسه، برخی از اعضای هیات مدیره، بازرسان، معاونان و مدیران سازمان شامگاه یک شنبه بیست و چهارم دی ماه امسال برگزار گردید.

کد خبر: 961027005 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ دی ۹۶ - ۳:۴۳ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی ،  آیین تودیع و معارفه بازرسان و معاون پذیرش و آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی با حضور عضوهای هیئت رئیسه، برخی از اعضای هیات مدیره، بازرسان، معاونان و مدیران سازمان شامگاه یک شنبه بیست و چهارم دی ماه امسال برگزار گردید.آیین تودیع و معارفه بازرسان و معاون پذیرش و آموزش سازمان

آیین تودیع و معارفه بازرسان و معاون پذیرش و آموزش سازمان

آیین تودیع و معارفه بازرسان و معاون پذیرش و آموزش سازمان

برگزاری آیین تودیع و معارفه بازرسان و معاون  پذیرش و آموزش سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

در این آیین از خدمات ارزنده مهندسان سید جواد حسینی مهر، سید مجتبی علوی مقدم و علی رضا منصوریان بازرسان اسبق و  حمید کاظمی معاون پیشین سازمان قدردانی بعمل آمده و از سوی  حسین کامران لوح تقدیر اعطاء گردید.
در این آیین که مهندسان مسعود صالحی پویا، علی رضا باغبان زاده بازرسان جدید و محمدرضا مهردوست معاون جدید  پذیرش و آموزش سازمان حاضر بودند، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خطاب به بازرسان سازمان بیان کرد: شما بعنوان بازوان و پشتیبان هیئت مدیره همکاری خیلی خوب، خداپسندانه، متعهدانه و دلسوزانه با هیئت مدیره سازمان داشتید که زحمات شما قابل ستایش است.

آیین تودیع و معارفه بازرسان و معاون پذیرش و آموزش سازمان

ریاست سازمان استان ادامه داد: هم چنین  کاظمی طی دو سال خدمت در معاونت پذیرش و آموزش سازمان در راه اندازی دوره های آموزش مجازی و برگزاری دوره های آموزشی، پژوهشی و علمی برای کلیه رشته های مهندسی فعالانه تلاش و در جهت ارتقاء دانش مهندسین و آشنایی آنان با فناوریهای نوین صنعت ساختمان کوشیدند.
در ادامه نشست،  سید مجید مزینانی نایب ریاست اول سازمان هم افزود: هر یک از بازرسان توانمندی و قابلیت ویژه ای دارند و با توجه به فعالیت و مشغله های مدیریتی در استان صمیمانه و مسئولانه همراه هیئت مدیره اهداف و برنامه های سازمان را جلو برده و خواهند برد.
در این آیین هر یک از بازرسان با اشاره به وظایف و قوانین از عضوهای هیئت مدیره در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان قدردانی کردند.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان رضوی

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

کانال تلگرام آزمون نظام مهندسی برق

مهندسین نیوز
۲۷ دی ۹۶
177 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0