نظام مهندسی کشاورزی ساختمان استان آذربایجان شرقی، نیازمند مهندسی مجدد اعضای شورا،هم کاران و فعالین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان‌شرقی

فعالین سازمان نظام مهندسی کشاورزی با نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی دیدار کردند

اعضای شورا،هم کاران و فعالین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان‌شرقی بمناسبت سالروز 3 تیرماه سالروز تاسیس این سازمان عصر امروز با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

کد خبر: 960404009 تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ تیر ۹۶ - ۹:۱۱ ق.ظ

به گزارش اخبار نظام مهندسی (https://www.akhbarmohandesi.ir)،اعضای شورا،هم کاران و فعالین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان‌شرقی بمناسبت سالروز ۳ تیرماه سالروز تاسیس این سازمان عصر امروز با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.فعالین سازمان نظام مهندسی کشاورزی با نماینده ولی فقیه در استان

فعالین سازمان نظام مهندسی کشاورزی با نماینده ولی فقیه در استان

فعالین سازمان نظام مهندسی کشاورزی با نماینده ولی فقیه در استان

فعالین سازمان نظام مهندسی کشاورزی با نماینده ولی فقیه در استان

شهرام شفیعی، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان‌ شرقی در این دیدار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات بیان کرد: خرسندم که نخستین دیدار اعضای شورا و هم کاران این سازمان با حضرت عالی مصادف با سوم تیرماه سالروز تاسیس این سازمان و هم چنین ماه پرفضیلت رمضان شده است
وی گفت: قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی ، سال هشتاد در مجلس شورای اسلامی تصویب و عملا وارد فاز اجرایی گردیده است.
شفیعی ادامه داد: انتخابات سازمان نظام مهندسی هر ۴ سال یک بار در استان برگزار و در آن یازده نفر به عنوان اعضای شورا انتخاب میشوند که از این بین چهار نفر به صورت انتصابی و هفت نفر به صورت انتخابی توسط اعضاء صورت میگیرند.
وی افزود: هدف از تشکیل این سازمان افزایش ضریب نفوذ پذیری دانش بمزارع در راستای ارتقا کمی و کیفی تولیدات کشاورزی با حفظ و پایداری محیط زیست و منابع تجدید شونده و حمایت از حقوق صنفی مهندسی بود.


رئیس سازمان نظام مهندسی استان عنوان کرد : تعداد اعضای حقیقی سازمان به سیزده هزار نفر و تعداد اعضای حقوقی به چهار صد و چهل و یک عضو رسیده است که حداقل مدرک آن ها برای عضویت در این سازمان کارشناسی در یکی از گرایشهای رشته مهندسی کشاورزی است و این سازمان علاوه بر شهر تبریز در بیست شهر دیگر استان دفتر نمایندگی دارد.
شفیعی نظارت بر حسن انجام خدمات مهندسی در چارچوب مقرارت اصل چهل و چهار قانون اساسی را مهم ترین وظیفه سازمان نظام مهندسی اعلام و اذعان کرد: به استناد قانون افزایش بهره وری بخش کشاورزی و منابع طبیعی،قانون نظام جامع دام پروی،گلخانه و قوانین مشابه کلیه صدور مجوزهای کشاورزی،نظارت فنی بر احداث،امکان سنجی طرحها و ….از طرف سازمان جهاد کشاورزی استان به این سازمان واگذار شده است.
وی برگزاری دوره های آموزشی تخصصی عملی در راستای ارائه آموزش های به روز به اعضای سازمان نظام مهندسی را از دیگر برنامه های این سازمان اعلام نمود.
رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی شمالغرب کشور در خاتمه ابراز امیدواری کردند:با اجرای کامل واگذاری تصدیگریها به بخش خصوصی و اعتماد دولت به مهندسان جوان و فعال بتوانیم درآینده گامهای اساسی در جهت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری ،اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برداریم.
اعضای شورا،هم کاران و فعالین سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجانشرقی به مناسبت سالروز سوم تیرماه سالروز تاسیس این سازمان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار نمودند.
منبع : آرمان تبریز

 

سوالات آزمون نظام مهندسی برق اسفند ۹۶

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۴ تیر ۹۶
432 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0