جلسه هم اندیشی هیات مدیره سازمان با مدیران شهری بابل در دفتر نمایندگی بابل جلسه هم اندیشی هیات مدیره سازمان با مدیران شهری بابل در دفتر نمایندگی بابل

جلسه هم اندیشی هیات مدیره سازمان با مدیران شهری بابل در دفتر نمایندگی بابل

جلسه هم اندیشی هیات مدیره سازمان با مدیران شهری بابل در دفتر نمایندگی بابل ، برگزار گردید. یزدی نژاد به تلاش‌ های سازمان برای حل ریشه‌ای معضل ۲ نقشه‌ای اشاره کرد

کد خبر: 020309019 تاریخ انتشار: سه شنبه ۹ خرداد ۰۲ - ۵:۵۲ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی، جلسه هم اندیشی هیات مدیره سازمان با مدیران شهری بابل در دفتر نمایندگی بابل ، برگزار گردید. یزدی نژاد به تلاش‌ های سازمان برای حل ریشه‌ای معضل ۲ نقشه‌ای اشاره کرد

جلسه هم اندیشی هیات مدیره سازمان با مدیران شهری بابل در دفتر نمایندگی بابل

جلسه هم اندیشی هیات مدیره سازمان با مدیران شهری بابل در دفتر نمایندگی بابل
جلسه هم اندیشی هیات مدیره سازمان با مدیران شهری بابل در دفتر نمایندگی بابل برگزار گردید
در این دیدار که هیات رییسه سازمان مازندران و جمعی از اعضای هیات مدیره و کیانی شهردار بابل، لطیفی و پورچالی عضو شورای شهر، جانمحمدی بنیاد مسکن، همایون زاده راه و شهرسازی، کامران اداره برق، گنجی برق جنوب بابل و چ حسینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بابل حضور داشته و به بیان نقطه نظرات در راستای تعامل با سازمان در راستای ارائه خدمات به مهندسین و شهروندان پرداختند.
در ابتدا، سفیدگر عضو هیات مدیره ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین، هدف جلسه را هم فکری با دستگاه‌های ارائه دهنده خدمات مهندسی درحوزه ساختمان دانست از پی‌گیری و همکاری‌های شهرداری و شورای شهر بابل قدردانی ویژه کرد.
عهد یزدی نژاد رییس سازمان مازندران نیز با یادی از مرحومین نوشیروانی و شفیع زاده، هدف سازمان را از برنامه ملاقات مردمی با هیات رییسه تشریح کرد.
رئیس سازمان با تقسیم بندی دغدغه‌های مهندسان به دسته‌های کشوری، استانی و شهری نمود و گفت: تعدادی از دغدغه‌ها مانند بیمه مهندسین نیازمند رایزنی با نمایندگان بوده و یک سری معضل‌ها نیاز به همفکری با مدیران استانی دارد.
وی ضمن قدردانی از شهردار بابل از آغاز اتصال گزارش نویسی مهندسین عضو سازمان با شهرداری بابل و شروع GIS جهت مکان محور کردن پروژه‌ها و واقعی شدن ارائه خدمات مهندسی خبر داد.
وی با اشاره به عقد تفاهم نامه ۴جانبه سازمان نظام مهندسی ساختمان با فنی و حرفه‌ای استان، اداره کل کار و انجمن صنفی کارگری در حضور استاندار محترم مازندران، تصریح کرد: در راستای مسئولیت حرفه‌ای سازمان در آموزش استادکاران و اعطای پروانه مهارت فنی به ایشان، آموزش ایمنی به استادکاران و کارگران ساختمانی در برنامه‌های سازمان قرار داشته و باید مسئول ایمنی کارگاه‌های ساختمانی نیز الزامی شود.
وی به تلاش‌ های سازمان برای حل ریشه‌ای معضل ۲ نقشه‌ای اشاره داشته و افزود: در این راستا باید به پیچیدگی اقتصاد شهرداری‌ها هم باید توجه گردد و سازمان تمام توان خود را در راستای واقعی کردن خدمات مهندسی به کار خواهد بست.
کیانی شهردار بابل نیز از پی‌گیری پروژه‌های بلند مرتبه سازی به ابتکار سازمان مازندران استقبال کرد و خواستار همکاری با سازمان در این موضوع شد.
منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۹ خرداد ۰۲
230 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0