برگزاری مجمع عمومي فوق العاده نوبت دوم سازمان

پیشنهاد ۷ اولویت برای شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان رشت

کد خبر: 961019002 تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ دی ۹۶ - ۷:۱۴ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ،  نشست هسته مرکزی موسسان شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان رشت هفدهم دی ماه نود و شش در محل اداره تعاون و کار رشت بدعوت رئیس اداره تعاون و کار و رفاه اجتماعی علی لقمانی و به پیشنهاد تعاونی نظام مهندسی ساختمان برگزار گردید.پیشنهاد ۷ اولویت برای شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان رشت

پیشنهاد 7 اولویت برای شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان

پیشنهاد ۷ اولویت برای شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان

پیشنهاد ۷ اولویت برای شرکت تعاونی توسعه و  عمران شهرستان رشت

در این نشست، برنامه اصلی این شرکت در ۷ مورد در چارچوب اساس نامه این شرکت اعلام گردید. این برنامه ‌ها بعنوان اولویت شرکت توسعه و عمران شهرستان رشت در مجمع نمایندگان آتی این شرکت که احتمالا عضوهای اصلی آن از عضوهای شورای مرکزی همین موسسان خواهند بود تصویب شده و به هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت برای اجرا ابلاغ می گردد.
۱. انجام امور عمرانی در زمینه احداث ساختمان ‌های ایمن و هم چنین ایجاد شرکت‌ های اقماری خدماتی ایمن سازی ساختمان در برابر زمین لرزه و بعهده گرفتن ساخت کلیه پروژه‌ های از جمله گردشگری، نصب و راه اندازی زباله سوز سراوان و سایر پروژه‌ های شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان رشت.
۲. برند سازی و بسته بندی محصولات کشاورزی و غذایی گیلان و تجارت و بازرگانی داخلی و خارجی آن.
۳. ایجاد مجتمع گردشگری سلامت برای ایجاد اشتغال بیش تر در بخش هتلینگ، امور درمانی و پزشکی، ترانسفر با توجه به امکانات تخصصی و پزشکی و بیمارستانی مناسب در استان گیلان.
۴. ایجاد و تاسیس شرکت پشتیبان صادرات خدمات فنی و مهندسی و کالاهای غذایی و مصالح ساختمانی در آستاراخان روسیه بویژه در بخش اعزام مهندسین کشاورزی گیلانی برای کشت فرا سرزمینی و ایجاد نخستین شرکت ای ‌ام سی (شرکت مدیریت صادرات) به منظور ایجاد ارتباط تجاری کنسرسیوم پنجاه و دو شرکت توسعه و عمران کشوری با کشورهای سی‌ای اس.
۵. تشکیل باشگاه مشتریان با صدور کارت الکترونیک از آغاز ثبت شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان رشت برای تمامی سهامداران و ارایه خدمات تخفیفی و سپس اعتباری و فروش اقساطی کالا و خدمات برای مشاهده نتایج فوری این مشارکت و حفظ انگیزه و تقویت مشارکت بیش تر مردم شهرستان رشت در نخستین افزایش سرمایه این شرکت.

۶. ایجاد ساز و کار مشارکت با یکی از تعاونی‌ های اعتبار موجود در شهرستان رشت برای تاسیس شعب بانکی در رشت و ۵ منطقه خمام و خشکبیجار و لشت نشا و کوچصفهان و سنگر ایجاد بستر سپرده گذاری و به ویژه جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی وایجاد امکان سهامداری برای پروژه‌ های خاص شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان رشت برای مثال پروژه گردشگری و یا مراکز خرید و یا پروژه‌های بزرگ ساخت و ساز با مشارکت و تجمیع سرمایه‌ های خرد و کلان مردم.
۷. دریافت امکانات دولتی از قبیل کارخانجات و یا زمین‌ های بزرگ برای برنامه ریزی جهت استفاده بهینه برای ارتقاء بهره وری با کاربری‌ های قبلی و یا ایجاد کاربری ‌های جدید.
منبع : گیل نگاه

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی برق مرداد ۹۴

مهندسین نیوز
۱۹ دی ۹۶
281 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0