مسکن راهبرد اساسی در حل مشکلات است ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور

نظارت کارگاهی ، اصلی مهم در حوزه مسائل فنی و اجرایی ساختمان

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، نظارت کارگاهی را اصلی مهم در حوزه مسائل فنی و اجرایی ساختمان دانست.

کد خبر: 970227010 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۷ - ۲:۰۰ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، نظارت کارگاهی را اصلی مهم در حوزه مسائل فنی و اجرایی ساختمان دانست.

نظارت کارگاهی ، اصلی مهم در حوزه مسائل فنی و اجرایی ساختمان

نظارت کارگاهی ، اصلی مهم در حوزه مسائل فنی و اجرایی ساختمان

نظارت کارگاهی ، اصلی مهم در حوزه مسائل فنی  و اجرایی ساختمان است.

فرج الله رجبی در جلسه نهایی دومین گردهمایی ملی نظارت کارگاهی، نظارت کارگاهی را اصلی مهم در حوزه مسائل فنی و اجرایی توصیف کرد و آنرا نه یک امر شخصی، بلکه یک امر کارشناسی و فنی دانست.
ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور بیان داشت: نظام مهندسی ساختمان باید به آینده پرشکوه خود بیندیشد وسازمان باید از ظرفیتهای بزرگ نظام فنی واجرایی حداکثر استفاده را ببرد.
رجبی با تشکر از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد که با همه توان در جهت پیشبرد نظارت کارگاهی وارد عرصه شده است تداوم این حرکت را تا نیل به نتایج نهایی خواستار شد.
محمدرضا جواهری، دبیر اجرایی شورای مرکزی نیز در این جلسه در مورد زمینه ها و ضرورتهای برگزاری گردهمایی اول و دوم نظارت کارگاهی سخن گفت و خاطر نشان ساخت: نتایج مباحث و کمیسیونهای تخصصی این گردهمایی به زودی جمع بندی و جهت تصویب نهایی به شورای مرکزی سازمان ارائه گردد.

نظارت کارگاهی ، اصلی مهم در حوزه مسائل فنی و اجرایی ساختمان

در جلسه نهایی دومین گردهمایی ملی نظارت کارگاهی افزون بر چهارصد نفر از مهندسان بهمراه ریاست و اعضای شورای مرکزی، روسای سازمانهای نظام مهندسی استانها و مسئولانی از وزارت راه و شهرسازی و مقامات استان حاضر بودند.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۲۷ اردیبهشت ۹۷
428 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 1