دو شكست در كارنامه تيراندازان نظام‌ مهندسي ساختمان استان قم در هفته ‌هاي هشتم و نهم ليگ برتر رقم خورد

دو شكست در كارنامه تيراندازان نظام‌ مهندسي ساختمان استان قم

تير اندازان تيم نظام ‌مهندسي ساختمان استان قم در دو هفته متوالي از پيكارهاي فصل جاري ليگ برتر تيراندازي باشگاه ‌هاي كشور برابر حريفان خود تن به شكست دادند.

کد خبر: 961105003 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۵ بهمن ۹۶ - ۱۲:۱۴ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ، تير اندازان تيم نظام ‌مهندسي ساختمان استان قم در دو هفته متوالي از پيكارهاي فصل جاري ليگ برتر تيراندازي باشگاه ‌هاي كشور برابر حريفان خود تن به شكست دادند.دو شكست در كارنامه تيراندازان نظام‌ مهندسي ساختمان استان قم

دو شكست در كارنامه تيراندازان نظام‌ مهندسي ساختمان استان قم

دو شكست در كارنامه تيراندازان نظام‌ مهندسي ساختمان استان قم

دو شكست در كارنامه تيراندازان نظام‌ مهندسي  ساختمان استان قم

طبق برنامه ‌ریزی انجام شده از طرف فدراسیون تیراندازی، رقابت ‌های فصل نود و شش لیگ برتر تیراندازی مردان ایران ابتدا با پیکار شش مدعی قهرمانی در سه دیدار هفته هشتم به انجام رسید و تیم هیأت سمنان در سالن هشتاد خط مجموعه ورزشی آزادی میزبان رقبا بود.
با پایان مرحله مقدماتی این هفته از مسابقات در بخش تیمی تفنگ بادی، تیم‌ های تیراندازی نزاجا، شرکت ملی حفاری و هیأت تیراندازی کرمان مقابل تیم‌ های هیأت سمنان، مقاومت و نظام مهندسی ساختمان قم به پیروزی رسیدند تا بیش از هر زمان دیگری به قهرمانی نزدیک ‌تر گردند.
در بخش تیمی پیکارهای رشته تپانچه بادی نیز تیم‌ های مقاومت، نزاجا و هیأت تیراندازی کرمان در مقابل تیم‌ های شرکت ملی حفاری، هیأت سمنان و نظام مهندسی ساختمان قم به برتری رسیدند تا نماینده قم در هر ۲ رشته تفنگ و تپانچه بادی نتایج را به حریفان خود واگذار کند.
با برگزاری فینال رقابت‌ های رشته تپانچه بادی، ابراهیم برخورداری و جواد فروغی هر دو از تیم تیراندازی مقاومت و وحید گل‌خندان از شرکت ملی حفاری عناوین برتر را کسب نمودند و در تفنگ بادی امیرمحمد نکونام و حسین باقری هر دو از تیم نزاجا و امیرسیاوش ذوالفقاریان از هیأت سمنان به ترتیب اول تا سوم شدند.
در ادامه یازدهمین دوره رقابت ‌های لیگ برتر تیراندازی مردان ایران، مدعیان قهرمانی در هفته نهم به رقابت پرداختند که در رشته تفنگ بادی، تیم‌ های نزاجا، شرکت ملی حفاری و هیأت کرمان مقابل تیم‌ های مقاومت، نظام مهندسی ساختمان قم و هیأت سمنان به پیروزی رسیدند.

دو شكست در كارنامه تيراندازان نظام‌ مهندسي ساختمان استان قم

هم چنین در رشته تپانچه بادی تیم ‌های مقاومت، شرکت ملی حفاری و هیأت تیراندازی کرمان مقابل تیم‌ های نزاجا، نظام مهندسی ساختمان قم و هیأت سمنان به پیروزی رسیدند و در بخش انفرادی تفنگ بادی امیرسیاوش ذوالفقاریان از هیأت سمنان، حسین باقری و امیر محمد نکونام هر دو از نزاجا اول تا سوم شدند و در رشته تپانچه بادی جواد فروغی، ابراهیم برخورداری و امیر جوهری ‌خو هر سه از مقاومت رتبه ‌های برتر را کسب نمودند.

منبع : قم نیوز

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

دانلود سوالات آزمون نظام مهندسی اسفند نظارت ۹۶

 

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۵ بهمن ۹۶
375 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0