حضور موفق نشریه سازمان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات حضور موفق نشریه سازمان در نمایشگاه مطبوعات

حضور موفق نشریه سازمان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور

آبان ماه سال جاری، کشور شاهد یک رویداد بزرگ فرهنگی با عنوان بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور بود که نشریه فنی و تخصصی سازمان نظام مهندسی استان البرز نیز همچون سال گذشته در این نمایشگاه حضوری موفق داشت.

کد خبر: 960821014 تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ آبان ۹۶ - ۹:۴۴ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری اخبار مهندسی- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان البرز ، آبان ماه سال جاری، کشور شاهد یک رویداد بزرگ فرهنگی با عنوان بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور بود که نشریه فنی و تخصصی سازمان نظام مهندسی استان البرز نیز همچون سال گذشته در این نمایشگاه حضوری موفق داشت.حضور موفق نشریه سازمان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات

حضور موفق نشریه سازمان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات

حضور موفق نشریه سازمان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات

حضور موفق نشریه سازمان در بیست و سومین نمایشگاه  مطبوعات کشور

مدیرمسئول نیارش البرز با اعلام این خبر بیان کرد: این نشریه با چاپ دهمین شماره از خود، بعنوان تنها سازمان نظام مهندسی کشور در این نمایشگاه حضور داشت.
فرهاد سهرابلو گفت: بر اساس اعلام سامانه جامع رسانه های کشور اکنون با کسب ضریب صد درصد نظم در انتشار، نیارش البرز در بین نشریات نظام مهندسی کشور بالاترین ضریب را دارا بوده و در جایگاه اول است.
سهرابلو از حضور و بازدید رئیس محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، عضوهای محترم هیئت مدیره، مدیران محترم بهمراه جمعی از اعضای فهیم سازمان از غرفه نیارش البرز تقدیر کرد و ادامه داد: طی ۲ سال گذشته تلاش شده تا علاوه بر جنبه کمی به بحث کیفیت نشریه نیز توجه گردد و درین راستا با تشکیل کمیسیون‌ های تخصصی از بین اعضای فعال و علاقه مند سازمان به پویایی و نیز کیفیت مطالب نشریه افزوده خواهد شد.
وی با اشاره به همکاری نشریه سازمان در برگزاری دو جلسه تخصصی در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور افزود: بواسطه برگزاری این جلسه ها با عناوین اقتصاد رسانه و قانون مطبوعات و هم چنین تهیه و توزیع منشور آپارتمان نشینی و نیز فعالیت مناسب غرفه نشریه سازمان در این نمایشگاه، توسط معاون محترم مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهداء لوح از این نشریه تجلیل گردید.

حضور موفق نشریه سازمان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات


عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی البرز بحضور مقامات کشوری و استانی در غرفه نیارش البرز اشاره کرد و ادامه داد: نوبخت معاون محترم ریاست جمهور و ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور؛ حسین انتظامی معاونت محترم مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانم مولاوردی دستیار محترم ریاست جمهور در امورحقوق شهروندی؛ پزشکیان نایب ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، احمدی عضو محترم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، خیلدار مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلام استان البرز، پالیزگیر فرماندار محترم ساوجبلاغ ، حاجی قاسمی و سلیم نژاد از عضوهای محترم شورای اسلامی شهر کرج، طهایی استاندار پیشین، باقر نیا مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان البرز، حسینی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی و… از جمله میهمانان نشریه نیارش البرز در مدت برگزاری نمایشگاه بودند.
مدیر مسئول نیارش البرز حضور مدیران محترم استانی و کشوری در غرفه نشریه فنی تخصصی نیارش البرز را شایسته تقدیر دانست و از آن بعنوان وجود غرفه و توجه جدی به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در جامعه در میان مسئولان امر عنوان کرد.
قابل ذکر است بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور، با حضور بیش از ۱ هزار رسانه در قالب ششصد غرفه، پنجم تا دوازدهم آبان در محل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار گردید.
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

بهترین منابع آزمون نظام مهندسی برق

۲۱ آبان ۹۶
162 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0