لزوم تعامل تمامی شهرداریها در جهت تخصصی شدن ساخت و سازها ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران در دیدار با استاندار مازندران بیان کرد:

لزوم تعامل تمامی شهرداریها در جهت تخصصی شدن ساخت و سازهای استان مازندران

سیف الله علی نیا، ضمن تشکر از تعامل و هم افزايي برخی از شهرداریها در جهت کیفی سازی ساختمانها خواهان تعامل تمامی شهرداریها در جهت تخصصی شدن ساخت و سازها شد.

کد خبر: 970515010 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۵ مرداد ۹۷ - ۲:۴۳ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران،سیف الله علی نیا، ضمن تشکر از تعامل و هم افزايي برخی از شهرداریها در جهت کیفی سازی ساختمانها خواهان تعامل تمامی شهرداریها در جهت تخصصی شدن ساخت و سازها شد.

لزوم تعامل تمامی شهرداریها در جهت تخصصی شدن ساخت و سازها

لزوم تعامل تمامی شهرداریها در جهت تخصصی شدن ساخت و سازها

لزوم تعامل تمامی  شهرداریها در جهت تخصصی  شدن ساخت و سازهای استان مازندران

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران، در نشست مشترک با استاندار مازندران ضمن ارائه گزارش عملکرد سازمان در سال جاری گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان و جامعه مهندسی استان ظرفیت بزرگی در حوزه های تخصصی و اجتماعی میباشند.
علی نیا ادامه داد: در راستای رسالت اجتماعی سازمان فراخوان داوطلبی در جامعه مهندسی استان برگزار گردید که طبق این فراخوان اعضا در گروههای مختلف زیست محیطی، فرهنگ سازی شهر و بنا، حفاظت از میراث فرهنگی و مشارکت برای کمک به بیماران خاص امادگی خود را اعلام کردند.
وی تصریح کرد: در زمینه پروژه های سرمایه گذاری و اشتغالزا و حمایت از پروژه های مربوط به افراد تحت پوشش و کمیته امداد و بهزیستی چنان چه مجوز لازم از طرف وزارتخانه اخذ گردد آماده همکاری هستیم.
علی نیا در بخشی از اظهارات خود ضمن تشکر از شهرداریهایی که همکاری و تعامل لازم را در  راستاي دستيابي به توسعه پايدار شهری و تخصصي شدن ساخت و ساز دارند، افزود: همكاري و همگامي کلیه شهرداریهای شهرهای استان در جهت اجراي دقيق و درست مجموعه مقررات ملی ساختمان و حفاظت از حقوق شهروندان ضروری است و امیدوار هستیم با حمایتهای استاندار محترم و معاونن محترم استانداری تعامل همه جانبه و کامل شهرداریها را شاهد باشیم.

لزوم تعامل تمامی شهرداریها در جهت تخصصی شدن ساخت و سازها

در ادامه این دیدار، اسلامی _ استاندار مازندران ضمن اعلام رضایت از عملکرد سازمان نیروی انسانی در مازندران را بی نظیر خواند و خاطر نشان کرد: امید است با این سرمایه عظیم انسانی بتوانیم اقدامات خوبی در جهت توسعه و آبادانی استان و نیز صدور خدمات فنی و مهندسی انجام دهیم.
اسلامی،  آمادگی خود را جهت هرگونه حمایت از اقدامات و برنامه های سازمان اعلام کرد.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

نظام مهندسی نقشه برداری

مهندسین نیوز
۱۵ مرداد ۹۷
76 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0