پیام ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران بیان کرد:

نگاه این دوره هیأت رئیسه ارتقا جایگاه روابط عمومی در شهرستان ‌هاست

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران با عنوان این که دفاتر نمایندگی خط مقدم فعالیتهای حرفه ای و صنفی هستند گفت: نگاه این دوره هیأت رئیسه ارتقا جایگاه روابط عمومی در شهرستانها است.

کد خبر: 970230003 تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۷ - ۹:۱۱ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین ینوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران با عنوان این که دفاتر نمایندگی خط مقدم فعالیتهای حرفه ای و صنفی هستند گفت: نگاه این دوره هیأت رئیسه ارتقا جایگاه روابط عمومی در شهرستانها است.

نگاه این دوره هیأت رئیسه ارتقا جایگاه روابط عمومی در شهرستان ‌هاست

نگاه این دوره هیأت رئیسه ارتقا جایگاه روابط عمومی در شهرستان ‌هاست
کتاب آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی
کتاب آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی

نگاه این دوره هیأت رئیسه ارتقا جایگاه روابط عمومی  در شهرستان ‌هاست

سیف الله علی نیا در نشست هم اندیشی همکاران روابط عمومی ستاد و دفاتر نمایندگی سازمان که بمناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی برگزار گردید در سخنانی بجایگاه و اهمیت روابط عمومی اشاره کرد و گفت: روابط عمومی سازمان در مرحله جدیدی از فعالیتهای سازمان قرار گرفت و نگاه به این بخش متفاوت از گذشته است و در صددیم از جایگاه روابط عمومی به نحو مطلوب در سطح دفاتر نمایندگی استان بهره گیری کنیم.
علی نیا ادامه داد: در چارت سازمانی روابط عمومی زیرمجموعه بالاترین مقام دستگاه دیده میشود و این موضوع بیانگر اهمیت و جایگاه این واحد است.
علی نیا ادامه داد: با توجه به این که در عصر اطلاعات و ارتباطات قرار داریم و از طرف دیگر با توجه به ظهور فناوریهای جدید و نوین در حوزه ارتباطات، نقش و اهمیت روابط عمومی را در سازمانها دو چندان مینماید.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران افزود: امروزه روابط عمومیها نقش مشاور را برای مدیریت سازمان ایفا میکنند و قدرت تشخیص و استتنتاج از ویژگیهایی است که روابط عمومی باید داشته باشد.
وی تصریح کرد: امروز سازمانهای نظام مهندسی در سطح کشور، فرصت بی نظیری را در ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی به مردم ایفا مینمایند، آیا ما توانستیم سازمان را بدرستی به مردم معرفی کنیم؟
عضو شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران اظهار داشت: مجموعه عملکرد سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران در بخشهای مختلف بیانگر بازدهی و حجم بالای فعالیت این سازمان است اما پرسشی که مطرح میشود اینست که آیا مردم نسبت به این سازمان نگاه حمایتی دارند ؟
علی نیا با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت رابطین روابط عمومی در دفاتر نمایندگی اظهار کرد: دفاتر نمایندگی خط مقدم فعالیتهای حرفه ای و صنفی هستند. این رسالت همکاران روابط عمومی در دفاتر است که این دیدگاه را به مردم انتقال دهند. نقاط قوت را به جامعه معرفی و مسائلی که از طرف مردم مطرح میشود را به سازمان انتقال دهند. نگاه این دوره هیأت رئیسه در ارتقا جایگاه روابط عمومی در شهرستانها است.
در ادامه این نشست، مهری نایب رئیس اول سازمان با اشاره به برخی چالشها در حوزه روابط عمومی دفاتر نمایندگی، گفت: این چالشها باید بررسی گردد و سیاستهای کلی از سوی سازمان اعلام خواهد شد و دفاتر نمایندگی نیز میتوانند پیشنهاد ها و برنامه های خود را در چارچوب این سیاستها ارائه کنند. با توجه به این که برخی موضوعات منطقه ای هستند مطمئنا همکاران روابط عمومی دفاتر نمایندگی میتوانند تاثیر ویژه ای در این بخش داشته باشند.
نوراله زاره، نایب رئیس دوم سازمان با اشاره به نگاه افکار عمومی نسبت به سازمان گفت: در بخش برون سازمانی با توجه به اختیارات و وظایفی که بعهده دفاتر نمایندگی گذاشته شده انتظار حداقلی و متعارف دیده نمیشود و باید با برنامه های منسجم و مشارکت تمامی دفاتر این نگاه در جامعه اصلاح گردد.


رزقی، دبیر سازمان در این نشست با عنوان این که سازمان نظام مهندسی همواره بخشی از وظایف دولت را به دوش داشته بیان کرد: بدون هیچ بودجه دولتی این سازمان همواره بخش مهمی از مسئولیتهای دولت را به انجام رسانده و این موضوع باید به اطلاع مردم رسانده شود.
سفیدگر؛ خزانه دار سازمان نیز در این نشست با عنوان این که همکاران روابط عمومی در دفاتر باید چشم و گوش سازمان باشند، گفت: انتظار داریم که در حوزه ارتباط با همه بخشها از جمله پرسنل، جامعه مهندسی، دستگاههای اجرایی و مردم، همکاران روابط عمومی انعکاس دهنده عملکرد مجموعه به جامعه و انعکاس دهنده انتقادات، نواقص و آسیبها به سازمان باشند.
در ادامه این نشست هر یک از همکاران روابط عمومی دفاتر نمایندگی و ستاد سازمان به ارائه نقطه نظرات و دیدگاههای خود پرداختند.

منبع : خبر آنلاین

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

هر آنچه بايد در مورد آزمون نظام مهندسي برق بدانيد

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۳۰ اردیبهشت ۹۷
274 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0