پروانه اشتغال نظام مهندسی کشاورزی لازمه ارجاع کار در دستگاههای دولتی پروانه اشتغال نظام مهندسی کشاورزی

پروانه اشتغال نظام مهندسی کشاورزی لازمه ارجاع کار در دستگاههای دولتی

از این پس شرکت‌های فعال در بخش کشاورزی باید برای انجام پروژه یا خدمات مشاوره‌ای، از سازمان نظام مهندسی کشاورزی پروانه اشتغال داشته باشند.

کد خبر: 960611010 تاریخ انتشار: شنبه 2 سپتامبر 17 - 9:48 ق.ظ

به گزارش اخبار نظام مهندسی به نقل از سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد ،از این پس شرکت‌های فعال در بخش کشاورزی باید برای انجام پروژه یا خدمات مشاوره‌ای، از سازمان نظام مهندسی کشاورزی پروانه اشتغال داشته باشند.پروانه اشتغال نظام مهندسی کشاورزی لازمه ارجاع کار در دستگاههای دولتی

پروانه اشتغال نظام مهندسی کشاورزی لازمه ارجاع کار در دستگاههای دولتی

پروانه اشتغال نظام مهندسی کشاورزی لازمه ارجاع کار در دستگاههای دولتی

پروانه اشتغال نظام مهندسی کشاورزی  لازمه ارجاع کار در دستگاههای دولتی

بر اساس ماده دو آیین‌نامه اجرایی قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، تمام شرکت‌ها برای انجام فعالیت‌های مربوطه باید دارای پروانه اشتغال از این سازمان باشند. همچنین در ماده سه همین آیین‌نامه آمده است که دستگاه‌های دولتی موظفند پروژه‌ها، طرح‌ها و فعالیت‌های مشاوره‌ای خود را صرفا به اشخاص حقیقی و حقوقی دارای پروانه اشتغال و در حدود صلاحیت آنها واگذار کنند.
سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی پس از پیگیری‌های به عمل آمده از وزارت جهاد کشاورزی، موافقت این وزارتخانه را برای اجرایی شدن بندهای مربوطه در آیین‌نامه کسب نمود.
بر همین اساس، طبق نامه ارسالی وزارتخانه به استان‌ها و تمامی موسسات و سازمان‌های زیر نظر وزارت جهاد کشاورزی، از این پس دستگا‌های اجرایی با شرکت‌های مشاوره و پیمانکاری دارای پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی کشاورزی، قرارداد واگذاری پروژه را امضا خواهند کرد.

پروانه اشتغال نظام مهندسی کشاورزی لازمه ارجاع کار در دستگاههای دولتی


لازم به ذکر است که پیش از این واگذاری پروژه‌ها و فعالیت‌های مربوط به کشاورزی به شرکت‌ها و پیمانکاران به صورت سلیقه‌ای بوده و برخورداری از پروانه اشتغال، کمتر مورد توجه قرار می‌گرفته است.

منبع: سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

دانلود رایگان کتاب راهنمای مبحث 13

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
2 سپتامبر 17
752 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0