اجرایی شدن بازرسی ایمنی قدمی بلند در جهت ایجاد اشتغال جدید برای مهندسان ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران بیان کرد:

اجرایی شدن بازرسی ایمنی قدمی بلند در جهت ایجاد اشتغال جدید برای مهندسان است

سیف الله علی نیا با اشاره به اجرایی شدن طرح به کار گیری بازرس ایمنی در کارگاههای ساختمانی، عنوان کرد: اجرایی شدن بازرسی ایمنی قدمی بلند در جهت ایجاد اشتغال جدید برای مهندسان است.

کد خبر: 970313008 تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ خرداد ۹۷ - ۳:۰۵ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان   نظام مهندسی ساختمان  مازندران ،سیف الله علی نیا با اشاره به اجرایی شدن طرح به کار گیری بازرس ایمنی در کارگاههای ساختمانی، عنوان کرد: اجرایی شدن بازرسی ایمنی قدمی بلند در جهت ایجاد اشتغال جدید برای مهندسان است.

اجرایی شدن بازرسی ایمنی قدمی بلند در جهت ایجاد اشتغال جدید برای مهندسان

اجرایی شدن بازرسی ایمنی قدمی بلند در جهت ایجاد اشتغال جدید برای مهندسان

اجرایی شدن بازرسی ایمنی قدمی بلند در جهت  ایجاد اشتغال جدید برای مهندسان است

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران در جلسه مشترک اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: با توجه به این که دبیرخانه دائمی HSE از سال نود و پنج در استان مازندران مستقر میباشد ضرورت دارد در ادامه سلسه برنامه ها و اقدامات حوزه ایمنی و مبحث دوازدهم مقررات ملی ساختمان، در زمینه اجرایی کردن بازرسی ایمنی در کاررگاههای ساختمانی پیشرو باشد.
علی نیا، به مصوبه هیات مدیره در مورد شرایط آموزش ویژه مهندسان اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به این که در فاز اول پروژه های بالای سه هزار متر و یا بالای هجده متر ارتفاع در دستور کار قرارداد و آمار این پروژه کم تر از ششصد میباشد که طبق مصوبه هیات مدیره مقرر گردید در این مرحله مهندسان پایه یک و دو آموزشهای لازم را دریافت کنند.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران گفت: در ادامه بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که همه ساختمان ها دارای بازرس ایمنی باشند و از ظرفیت همه پایه ها در این حوزه استفاده گردد.

اجرایی شدن بازرسی ایمنی قدمی بلند در جهت ایجاد اشتغال جدید برای مهندسان

وی اظهار داشت: شاغلان در این بخش لزوماً باید از طرف کارفرما بیمه شوند لذا یک فرصت شغلی قابل توجهی برای مهندسان ایجاد خواهد شد.
در ادامه این نشست، غلامی نماینده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر لزوم اجرایی شدن بازرسی ایمنی تاکید کرد و آمادگی خود را برای آموزش و هر گونه همکاری اعلام کرد.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی محاسبات عمران

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۳ خرداد ۹۷
504 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0