انتقاد استاندار کهگیلویه و بویر احمد از شیوه اجرای کمیسیون ماده صد علی محمد احمدی

انتقاد استاندار کهگیلویه و بویر احمد از شیوه اجرای کمیسیون ماده صد در کهگیلویه و بویراحمد

علی محمد احمدی ضمن انتقاد از شیوه اجرای کمیسیون ماده صد در استان بیان کرد: این کمیسیون مهم بجای جلوگیری از تراکم سازی و برخورد با تخلفات، حربه‌ای برای درآمد زایی گردیده است.

کد خبر: 961018014 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ دی ۹۶ - ۱:۵۱ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ،علی محمد احمدی ضمن انتقاد از شیوه اجرای کمیسیون ماده صد در استان بیان کرد: این کمیسیون مهم بجای جلوگیری از تراکم سازی و برخورد با تخلفات، حربه‌ای برای درآمد زایی گردیده است.انتقاد استاندار کهگیلویه و بویر احمد از شیوه اجرای کمیسیون ماده صد

انتقاد استاندار کهگیلویه و بویر احمد از شیوه اجرای کمیسیون ماده صد

انتقاد استاندار کهگیلویه و بویر احمد از شیوه اجرای کمیسیون ماده صد

انتقاد استاندار کهگیلویه و بویر احمد از شیوه اجرای  کمیسیون ماده صد در کهگیلویه و بویراحمد

استاندار کهگیلویه و بویر احمد در دیدار با عضوهای هیئت رئیسه نظام مهندسی استان، با اعلام این که تا وضعیت مطلوب فاصله داریم، ادامه داد: عضوهای نظام مهندسی باید با جدیت و با نظارت مستمر کاستیها، چالشها و نقاط ضعف را برطرف سازد.
احمدی، برخورد با تخلفات ساختمانی و ساخت و سازهای غیرمجاز را مستلزم حذف ملاحظات قومی و گروهی ذکر و بیان کرد: برای تامین منافع مردم و توسعه استان با هیچ مسئولی تعارف ندارم هرکسی از انجام وظایف خود سرباز زند باید منتظر برخورد باشد.حادثه سهمیه ای نیست و بهنگام وقوع اتفاق، همگان در معرض خطر قرار دارند و باید اعمال پیش گیرانه کرد .
هم چنین عزیز فَیلی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد هم از تشکیل کمیته چهار نفره تقویت کمیسیون ماده صد و کمیسیون ماده پنجاه و شش خبر داد و افزود: برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز و تخریب اماکن غیراستاندارد در اولویت کاری این کارگروه قرار دارد.

انتقاد استاندار کهگیلویه و بویر احمد از شیوه اجرای کمیسیون ماده صد

فیلی خاطر نشان ساخت: الزام ساختمانهای چهار طبقه به بالا و انبوه سازی به داشتن مجری، ناظر طرح و رعایت شیوه نامه ساخت و ساز از سایر اقدامات مهمی است که در دستور کار این کارگروه قرار دارد.

منبع : ایسنا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

دانلود پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی اسفند نظارت ۹۶

مهندسین نیوز
۱۸ دی ۹۶
141 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0