مهندسین ناظر نظارت را خیلی جدی ‌تر بگیرند معاونت عمرانی استاندار خوزستان مطرح کرد:

مهندسین ناظر نظارت را خیلی جدی ‌تر بگیرند

معاونت امور عمرانی استانداری خوزستان بیان داشت: مهندسین ناظر باید نظارت را خیلی جدی ‌تر بگیرند، اعتماد سازی لازم از طرف سازمان برای مردم انجام گردد.

کد خبر: 960905015 تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ آذر ۹۶ - ۲:۱۷ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری اخبار مهندسی- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ،معاونت امور عمرانی استانداری خوزستان بیان داشت: مهندسین ناظر باید نظارت را خیلی جدی ‌تر بگیرند، اعتماد سازی لازم از طرف سازمان برای مردم انجام گردد.مهندسین ناظر نظارت را خیلی جدی ‌تر بگیرند

مهندسین ناظر نظارت را خیلی جدی ‌تر بگیرند

مهندسین ناظر نظارت را خیلی جدی ‌تر بگیرند

مهندسین ناظر نظارت را خیلی جدی ‌تر  بگیرند

فرامند هاشمی زاده در نشست مشترک با هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان که چهارم آذرماه در محل این سازمان در اهواز برگزار گردید، گفت: هیات مدیره فعلی، هماهنگی خوبی با هم دارند و این موضوع می ‌تواند آینده خوبی برای سازمان رقم بزند.

هاشمی زاده ادامه داد: سعی کنیم که خوزستان به استان زیست مند تبدیل گردد بگونه ‌ای که شهروندان بتوانند از رفاه نسبی برخوردار گردند و محیط زیست سالمی داشته باشیم.
وی افزود: مجموعه نظام مهندسی پتانسیل فنی و تخصصی خیلی ارزشمند برای استان محسوب می ‌گردد که امیدوار هستیم با ایجاد بسترسازی ‌های لازم بتوانیم از جامعه مهندسی در پروژه‌های عمرانی استفاده کنیم.
هاشمی زاده با اشاره به طرح ‌های در دست اقدام نظام مهندسی (شناسنامه فنی و ملکی و مجریان ذیصلاح) تصریح کرد: ما با این کارها شاهد صرفه جویی و کنترل انرژی، پایین آمدن هزینه‌ های احداث و ارتقا کیفیت ساخت و ساز خواهیم بود و باید برای این حضور و استفاده از پتانسیل جامعه مهندسی، بسترسازی‌ های اجتماعی را فراهم نماییم.
معاون عمرانی استاندار خوزستان با اشاره به عدم تعامل میان فعالان صنعت ساختمان مطرح کرد: عدم تعامل سبب شده تا شاهد توسعه نا متوازن سیما و منظر شهری در استان باشیم.

مهندسین ناظر نظارت را خیلی جدی ‌تر بگیرند


وی خاطر نشان کرد: ناهمگون بودن سیما و منظر شهری و زیست مند نبودن محیط شهری سبب شده شهروند احساس رفاه و امنیت درونی نکند. بعنوان مثال در کیان پارس که نماد رفاه اجتماعی و شهری است، سیما و منظر شهری و توزیع امکانات شهری نمره قابل قبولی نمی ‌گیرد که البته این عدم توفیق در حاشیه شهر خیلی بدتر است.
هاشمی زاده یاد آور شد: مهندسین ناظر باید نظارت را خیلی جدی ‌تر بگیرند و اعتماد سازی لازم از طرف سازمان برای مردم انجام گردد. استانداری هم آمادگی لازم را برای همکاری دارد و امیدوار هستیم مجموعه معاونت عمرانی سازمان، برنامه و بودجه، نظام مهندسی و راه و شهرسازی بعنوان ارکان اصلی حوزه ساخت و ساز یاری ‌گر هم دیگر باشند.
منبع : خوزستان آنلاین

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

خرید اینترنتی کتاب نظام مهندسی

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۵ آذر ۹۶
364 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0