رشروع آزمون ورود به حرفه مهندسان با شرکت هفت هزار داوطلب در اصفهان و کاشان

شروع آزمون ورود به حرفه مهندسان

هم زمان با سراسر کشور آزمون ورود به حرفه مهندسان صبح پنج شنبه در دانشگاه آزاد خوراسگان و کاشان شروع شد.

کد خبر: 970221003 تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ اردیبهشت ۹۷ - ۵:۱۱ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، هم زمان با سراسر کشور آزمون ورود به حرفه مهندسان صبح پنج شنبه در دانشگاه آزاد خوراسگان و کاشان شروع شد.

رشروع آزمون ورود به حرفه مهندسان

شروع آزمون ورود به حرفه مهندسان

آزمون ورود  به حرفه مهندسان شروع شد.

مديركل راه و شهرسازي استان اصفهان بیان کرد : اين آزمون پنج شنبه و جمعه در رشته هاي معماري ، عمران ،تاسيسات برقي ، تاسيسات مكانيكي، ترافيك، شهرسازي و نقشه برداري در حوزه هاي اصفهان( دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان) و شهرستان كاشان( دانشگاه دولتي كاشان) برگزار می گردد.
حجت الله غلامی با تاکید بر این که آزمون ورود به حرفه مهندسان مهر سال گذشته در دو حوزه اصفهان و برگزار گردید، گفت: در این دوره از آزمون ۷ هزار داوطلب در رشته های ۷ گانه ساختمان شرکت میکنند که نسبت به دوره قبل هزار و پانصد نفر کاهش یافته است.
رييس اداره نظام مهندسي و مقررات ملي ساختمان اداره كل راه وشهرسازي با تاکید بر این که این آزمون بصورت جزوه باز برگزار می گردد، تصریح کرد: استفاده از رايانه شخصي، تبلت و ساير وسايل الكترونيكي، ميز نور، شيشه، كاربن و ساير وسايل مشابه ممنوع است.

شروع آزمون ورود به حرفه مهندسان

امير زاغيان خاطر نشان کرد: نتايج آزمون ماههاي آينده اعلام می گردد و افرادي كه حداقل نصاب تعيين گردیده توسط وزارت راه وشهرسازي را كسب كنند وارد حرفه نظام مهندسي شده و پروانه اشتغال بكار مهندسي را اخذ ميکنند.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

هر آنچه که در مورد آزمون نظام مهندسي طراحي معماري بايد بدانيد

۲۱ اردیبهشت ۹۷
199 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0