گزارش برگزاری نشست مشترک هم اندیشی و تبادل نظر بین سازمان برگزاری نشست مشترک

گزارش برگزاری نشست مشترک هم اندیشی و تبادل نظر بین سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی با شهردار منطقه پنج تبریز

نشست هم اندیشی و افزایش تعاملات بین شهرداری منطقه پنج تبریز و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی با حضور معاون شهرسازی و معماری  این منطقه شهرداری و  تنی چند از مدیران واحدهای خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در محل اتاق جلسات این سازمان برگزار شد.

کد خبر: 190905006 تاریخ انتشار: پنجشنبه 5 سپتامبر 19 - 12:30 ب.ظ

​به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی،نشست هم اندیشی و افزایش تعاملات بین شهرداری منطقه پنج تبریز و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی با حضور معاون شهرسازی و معماری  این منطقه شهرداری و  تنی چند از مدیران واحدهای خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در محل اتاق جلسات این سازمان برگزار شد.

گزارش برگزاری نشست مشترک هم اندیشی و تبادل نظر بین سازمان

گزارش برگزاری نشست مشترک هم اندیشی و تبادل نظر بین سازمان

گزارش برگزاری نشست  مشترک هم اندیشی و تبادل نظر بین سازمان نظام مهندسی استان آذربایجان شرقی با شهردار منطقه پنج تبریز

نشست هم اندیشی و افزایش تعاملات بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی و شهرداری منطقه پنج  تبریز با هدف حل مسائل و مشکلات فیمابین و نیز ایجاد هماهنگی بیش تر بین شهرداری و سازمان نظام مهندسی و هم‌چنین ارائه خدمات بهینه و مطلوب به شهروندان برگزار شد.

در این نشست، راه‌کارهایی در مورد افزایش کیفیت ساخت و ساز و روشهای نوین تسریع امور شهروندان با استفاده از فناوری روز ارایه شد.

در این جلسه، علی طوماری، ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بیان کرد: اعضای این سازمان در مورد رعایت مقررات ملی ساختمان از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و هیات مدیره و اعضای سازمان همواره در جهت ایجاد بسترهای لازم برای انجام خدمات هرچه بهتر و بیش تر قدم های مهمی برداشته اند.

گزارش برگزاری نشست مشترک هم اندیشی و تبادل نظر بین سازمان

در ادامه نشست، شهردار منطقه پنج نیز نظرات خود را در ارتباط با راه‌کارهای تسریع امور و افزایش کیفیت ساخت و ساز بر ایجاد وحدت رویه بین سازمان و شهرداری تاکید کرد.

منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

انتخابات سازمان نظام مهندسی

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
5 سپتامبر 19
27 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0