ثبت نام بیمه درمان تکمیلی و سایر امور بیمه ای بیمه درمان تکمیلی

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی و سایر امور بیمه ای

ثبت نام با مراجعه به باجه بیمه مستقر در طبقه همکف سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و یا تماس با واحد رفاهی بعد از برگزاری مناقصه بیمه در تیر ماه امسال و رایزنی های صورت پذیرفته با مشاور بیمه ای سازمان شرکت بیمه کوثر برنده مناقصه شد.

کد خبر: 970518008 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۸ مرداد ۹۷ - ۱۲:۵۴ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان البرز،ثبت نام با مراجعه به باجه بیمه مستقر در طبقه همکف سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز و یا تماس با واحد رفاهی بعد از برگزاری مناقصه بیمه در تیر ماه امسال و رایزنی های صورت پذیرفته با مشاور بیمه ای سازمان شرکت بیمه کوثر برنده مناقصه شد.

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی و سایر امور بیمه ای

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی و سایر امور بیمه ای

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی و سایر  امور بیمه ای

لازم به ذکر است شرکت بیمه کوثر دارای توانگری مالی رتبه یک دارای سی و سه شعبه و هشتصد نمایندگی جزو چند شرکت برتر بیمه های کشور میباشد و با تحت پوشش قراردادن تمامی پرسنل شاغل و باز نشسته نیروهای مسلح و وزارت دفاع و سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی دیگر با حق بیمه درمانی مناسب در زمره شرکت های با تجربه در این زمینه میباشد.
سازمان نظام مهندسی استان به جهت ارایه خدمات ویژه و مناسب به اعضای محترم، بیمه های مرتبط را به صورت تجمیعی طراحی کرده تا بتوانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی، عمر و حادثه، بیمه مسوولیت انفرادی و گروهی مهندسان ناظر و طراح، بیمه مجریان ذی صلاح، بیمه مهندسان گاز و بیمه های مرتبط دیگر با مناسبترین قیمتها و پوششها بهره مند شوند.
خدمات ارایه شده توسط شرکت بیمه کوثر کارگزاری بابایی به شرح ذیل میباشد :
۱- تقسیط حق بیمه های درخواستی
۲- اخذ هزینه های بیمه ای از اعضا ۱ ماه پس از قرارداد به عنوان ضمانت اجرایی
۳- پرداخت هزینه های درمانی بعد از ۷ روز کاری
۴- پیشبرد خواسته های اعضا در راستای رضایتمندی آن ها
۵- ارایه معرفی نامه به صورت آنلاین در وب سایت
۶- استفاده از پرسنل مجرب و توانمند در جهت پاسخگویی

ثبت نام بیمه درمان تکمیلی و سایر امور بیمه ای

بنابراین همکاران محترم میتوانند جهت اطلاعات بیش تر و ثبت نام با مراجعه به باجه بیمه مستقر در طبقه همکف سازمان و یا تماس با واحد رفاهی ۳۵۸۴۶   داخلی ۴۳۰-۴۳۱-۴۳۲-۴۳۳ تماس حاصل نمایند.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

کتاب آزمون نظام مهندسی عمران  pdf

مهندسین نیوز
۱۸ مرداد ۹۷
109 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0