مقاوم سازی بیش تر شهرها و روستاهای کردستان در دستور کار است معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان مطرح کرد:

مقاوم سازی بیش تر شهرها و روستاهای کردستان در دستور کار است

امیر قادری با تاکید بر ضرورت مقاوم سازی هرچه بیش تر شهرها و روستاهای استان بیان کرد: این موضوع بطور جدی در دستور کار دولت است.

کد خبر: 960925010 تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ آذر ۹۶ - ۱:۲۳ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری اخبار مهندسی- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ، امیر قادری با تاکید بر ضرورت مقاوم سازی هرچه بیش تر شهرها و روستاهای استان بیان کرد: این موضوع بطور جدی در دستور کار دولت است.مقاوم سازی بیش تر شهرها و روستاهای کردستان در دستور کار است

مقاوم سازی بیش تر شهرها و روستاهای کردستان در دستور کار است

مقاوم سازی بیش تر شهرها و روستاهای کردستان در دستور کار است

مقاوم سازی بیش تر شهرها و روستاهای کردستان  در دستور کار است

وی در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گفت: تمام دستگاهها باید در زمینه کنترل و مدیریت بحران جدی تر عمل کنند.
قادری با اعلام این که نود و هفت درصد سکونتگاههای شهری و روستایی کشور با تهدید زلزله روبرو است، گفت: در استان تاکید شده تا قانون نظام مهندسی بیش تر از گذشته در ساخت و سازها رعایت گردد.
معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان با اشاره به این که چهل درصد واحدهای شهری و روستایی استان مقاوم سازی شده است، ادامه داد: مقاوم سازی بیش تر در شهر و روستاهای استان در دستور کار است.
قادری عنوان داشت: مقابله با زلزله مستلزم مشارکت مردم و متخصصین و مسئولین است و در همین ارتباط کارگاهها و گردهمایی های آموزشی برگزار شده و ادامه خواهد یافت.

مقاوم سازی بیش تر شهرها و روستاهای کردستان در دستور کار است

وی تصریح کرد: در انجام مراحل مدیریت بحران باید هم پیش گیری، هم آمادگی مقابله و هم بازسازی و بازتوانی بیش تر مدنظر قرار بگیرد.
معاون استاندار کردستان خاطر نشان ساخت: اگر بدون برنامه مدون در این رابطه عمل کنیم گرفتار خواهیم شد و نمیتوانیم بموقع واکنش نشان دهیم.
وی در ادامه با اعلام این که حوزه راهداری استان نیاز به تقویت دارد، یاد آور شد: این حوزه باید در توزیع اعتبارات بعنوان اولویت مطرح گردد.
قادری افزرود: در این حوزه علاوه بر استفاده از اعتبارات ملی از اعتبارات ماده ده و دوازده هم استفاده خواهد شد.
منبع : پانا

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

دانلود رایگان راهنمای مبحث ۱۳ نظام مهندسی

مهندسین نیوز
۲۵ آذر ۹۶
144 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0