لیست نامزد های نهایی تایید صلاحیت شده سازمان نطام مهندسی ساختمان استان انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

لیست نامزد های نهایی تایید صلاحیت شده سازمان نطام مهندسی ساختمان استان کردستان

اطلاعیه شماره یازده / لیست نامزد های نهایی تایید صلاحیت شده در تاریخ ۹۷/۰۷/۱۰

کد خبر: 970711005 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ مهر ۹۷ - ۸:۰۷ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان کردستان،اطلاعیه شماره یازده / لیست نامزد های نهایی تایید صلاحیت شده در تاریخ ۹۷/۰۷/۱۰

لیست نامزد های نهایی تایید صلاحیت شده سازمان نطام مهندسی ساختمان استان

لیست نامزد های نهایی تایید صلاحیت شده سازمان نطام مهندسی ساختمان استان

لیست نامزد های نهایی تایید صلاحیت شده  سازمان نطام مهندسی ساختمان استان کردستان

 

کد نامزد نام نام خانوادگی رشته تحصیلی نام دانشگاه سال دریافت مدرک مقطع تحصیلی رشته نظام مهندسی
۱۰۰۱ قادر بایزیدی معماری آزاد اسلامی علوم تحقیقات ۹۱ دکترا معماری
۱۰۰۲ فریبرز خلیل اللهی معماری شهید بهشتی ۷۵ کارشناسی ارشد معماری
۱۰۰۳ محمد رضا رضوی معماری بین المللی امام خمینی ۸۱ کارشناسی ارشد معماری
۱۰۰۴ وریا ژولیده معماری آزاد اسلامی همدان ۸۰ کارشناسی ارشد معماری
۱۰۰۵ محمود قربانی معماری علم و صنعت ایران ۸۲ کارشناسی ارشد معماری
۲۰۰۶ فیروز آقایی برنامه ریزی شهری و منطقه ای شهید بهشتی ۷۸ کارشناسی ارشد شهرسازی
۲۰۰۷ محمد رضا جباری برنامه ریزی شهری تهران ۷۳ کارشناسی ارشد شهرسازی
۳۰۰۸ اسعد براخاصی عمران شمال غیر انتفاعی ۸۸ کارشناسی ارشد عمران
۳۰۰۹ مصلح توحیدی عمران – سازه بیرمنگام-انگلستان ۹۵ دکترا عمران
۳۰۱۰ محمد صدیق ثابتی عمران آنا کشور هندوستان ۹۱ دکترا عمران
۳۰۱۲ بهار راستین عمران آزاد اسلامی سنندج ۷۷ کارشناسی عمران
۳۰۱۳ غلام رضا رشادت عمران آزاد اسلامی سنندج ۷۵ کارشناسی عمران
۳۰۱۴ مسعود شیرزادی عمران آزاد اسلامی مهاباد ۷۷ کارشناسی عمران
۳۰۱۵ فریدون علی محمدی عمران-خاک و پی آزاد اسلامی تهران جنوب ۸۴ کارشناسی ارشد عمران
۳۰۱۶ باهر نصری عمران آزاد اسلامی سنندج ۸۱ کارشناسی عمران
۳۰۱۷ امیر اسعد نصری زر عمران آنا کشور هندوستان ۹۲ دکترا عمران
۴۰۱۸ اسماعیل سلیمی مکانیک-کاربردی شیراز ۸۰ کارشناسی ارشد مکانیک
۴۰۲۰ امید محمودی مکانیک-حرارت و سیالات علم و صنعت ایران ۷۴ کارشناسی مکانیک
۵۰۲۱ هیوا سید یونسی برق-قدرت صنعتی امیرکبیر ۹۳ کارشناسی ارشد برق
۵۰۲۳ افشین نامی سنندجی تاسیسات برقی آزاد اسلامی کازرون ۸۲ کارشناسی برق
۶۰۲۴ سهراب شهنازی نقشه برداری-ژئودزی تبریز ۹۶ کارشناسی ارشد نقشه برداری
۶۰۲۵ کریم قادرمزی نقشه برداری-ژئودزی خواجه نصیرالدین طوسی ۷۸ کارشناسی ارشد نقشه برداری
۷۰۲۷ هومن بلندی عمران-برنامه ریزی و حمل و نقل آزاد اسلامی تهران جنوب ۷۹ کارشناسی ارشد ترافیک
۷۰۲۸ جمال قناعت عمران-راه و ترابری علم و صنعت ایران ۷۵ کارشناسی ارشد ترافیک

توجه: انتخابات از ساعت نه الی هفده روز ۵ شنه مورخ ۹۷/۰۷/۱۲ در حوزه های سنندج، سقز، بانه، بیجار، دیواندره، قروه، دهگلان، مریوان و کامیاران برگزار می گردد.
محدوده زمانی مجاز فعالیت تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی عضویت در هیأت مدیره، از زمان انتشار فهرست نهایی داوطلبین شروع و بیست و چهار ساعت قبل از زمان اخذ رأی پایان می یابد.

لیست نامزد های نهایی تایید صلاحیت شده سازمان نطام مهندسی ساختمان استان

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کردستان

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

دانلود رایگان جزوه آزمون نظام مهندسی معماری

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۱ مهر ۹۷
145 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0