معرفی ظرفیت حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه ریاست نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بیان کرد:

معرفی ظرفیت حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بر لزوم معرفی و تبیین ظرفیت‌ های حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه استان تاکید کرد.

کد خبر: 970211002 تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۷ - ۱۰:۴۵ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _ مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ،ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل بر لزوم معرفی و تبیین ظرفیت‌ های حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه استان تاکید کرد.

معرفی ظرفیت حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه

معرفی ظرفیت حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه

ظرفیت حوزه دانش بنیان در  ایجاد اشتغال پایدار و توسعه معرفی گردد

اردشیر آرش عصر ۲ شنبه در کارگاه آموزشی فرصتهای کارآفرینی و کسب و کار دانش بنیان در صنعت ساختمان اهمیت موسسات دانش بنیان را در زمینه اشتغال زایی و دست یابی به توسعه پایدار مهم دانست.
ریاست سازمان نظام مهندسی استان اردبیل اظهار داشت: باید در زمینه شناساندن و معرفی مزایای این موسسات و هم چنین آگاه‌ سازی استعدادهای نهفته جویای کار و فعالیت آن ها در این حوزه هرچه در توان داریم بکار گیریم.
آرش تصریح کرد: معافیتهای مالیاتی و تسهیلات کم بهره از حداقل مزیتهای تاسیس موسسات دانش بنیان بوده و مهم تر از همه آن ها دغدغه اعضای سازمان را نسبت به کمبود مباحث طراحی و نظارت نقشه در زمانهای رکود بازار ساخت و ساز  را کاهش میدهد.
به گفته آرش تاسیس شرکتهای دانش بنیان با لحاظ کردن اقدامات  قانونی آن خیلی ساده بوده و خروجی آن برای اشخاص و در نهایت کشور خیلی مفید و تاثیر گذار است.

معرفی ظرفیت حوزه دانش بنیان در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل با اشاره به این که باید با برقراری ارتباط تنگاتنگ بین این سازمان و پارک علم و فناوری زمینه اشتغال در سطح استان گسترش یابد، متذکر شد: در حالیکه رویدادهای استارت آپ در حال شتاب گرفتن است، هم سویی نهادهای مرتبط میتواند  با ایجاد موسسات دانش بنیان سبب شکوفا شدن استعدادهای جامعه علمی و فنی گردد.

منبع : خبرگزاری مهر

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

مباحث آزمون نظام مهندسی تاسیسات مکانیکی

مهندسین نیوز
۱۱ اردیبهشت ۹۷
140 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0