برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی ساختمان نمایشگاه بین‌المللی

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی ساختمان

این نمایشگاه در سطح بین‌المللی و با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان، سندیکای صنایع آسانسور و پله‌برقی استان اصفهان و هم‌چنین با حمایت و همکاری کلیه اتحادیه‌ ها، انجمن ‌ها و تشکل‌ های مرتبط در سرتاسر کشور برگزار می‌گردد.

کد خبر: 191105013 تاریخ انتشار: سه شنبه 5 نوامبر 19 - 1:52 ب.ظ

​به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،این نمایشگاه در سطح بین‌المللی و با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان، سندیکای صنایع آسانسور و پله‌برقی استان اصفهان و هم‌چنین با حمایت و همکاری کلیه اتحادیه‌ ها، انجمن ‌ها و تشکل‌ های مرتبط در سرتاسر کشور برگزار می‌گردد.

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی ساختمان

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی ساختمان

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی  مصالح و تکنولوژی ساختمان

هفتمین نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی سبک‌سازی، مقاوم ‌سازی و انبوه ‌سازی ساختمان و ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته از بیست و هشتم آبان ماه تا یکم آذر ماه سال جاری در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌ های بین‌المللی اصفهان بطور هم زمان با یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی آسانسور، پله‌برقی، صنایع و ماشین‌آلات وابسته برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه نخستین دوره برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در قالبی نو است. نمایشگاه‌های صنعت ساختمان در سالهای قبل طی 7 دوره برگزار شده و امسال با هدف تخصصی‌تر شدن روند برگزاری نمایشگاه و حضور شرکت ‌های متخصص با نام دیگری برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی ساختمان

نحوه برگزاری نمایشگاه.

هدف این نمایشگاه معرفی آخرین فناوری ‌ها و تکنولوژی‌ های نو داخلی و خارجی در زمینه سبک‌سازی، مقاوم‌سازی و انبوه‌سازی و در 3 بخش ساختمان، ماشین‌‌آلات و تجهیزات وابسته است. هم‌چنین فراهم کردن شرایط برقراری ارتباط و تعامل بین فعالان این حوزه‌ها بمنظور همکاری‌ های مشترک و یا ارتقای سطح دانش آن ‌ها از مهم ‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی ساختمان

هم‌چنین ستاد برگزاری نمایشگاه در تلاش بوده که بتواند شرکت‌ های خارجی فعال در زمینه ‌های مرتبط و یا نمایندگان آن‌ها در ایران را جهت حضور در نمایشگاه دعوت کنند.

از دیگر اقدامات مهم ستاد برگزاری نمایشگاه بین‌المللی مصالح و تکنولوژی سبک‌سازی، مقاوم‌سازی و انبوه‌سازی ساختمان و ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته، تلاش در جهت دعوت از مقامات کشوری و استانی به منظور حضور در افتتاحیه نمایشگاه است.

منبع: پایگاه خبری آفتاب

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

دانلود رایگان جزوه آزمون نظام مهندسی نقشه برداری

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
5 نوامبر 19
13 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0