ارتقای کیفیت، ایجاد اشتغال و توسعه صادرات محور فعالیت‌ های هبلکس رضوی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی

ارتقای کیفیت، ایجاد اشتغال و توسعه صادرات محور فعالیت‌ های هبلکس رضوی است

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به این که ارتقای کیفیت، ایجاد اشتغال و توسعه صادرات محور فعالیت ‌های کارخانه هبلکس رضوی است، بیان کرد:هبلکس رضوی از محصولات مورد تایید سازمان نظام مهندسی کشور است که از لحاظ ماندگاری و مقاومت در رده اول قرار دارد.

کد خبر: 960921012 تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ آذر ۹۶ - ۲:۳۰ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری اخبار مهندسی- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به این که ارتقای کیفیت، ایجاد اشتغال و توسعه صادرات محور فعالیت ‌های کارخانه هبلکس رضوی است، بیان کرد:هبلکس رضوی از محصولات مورد تایید سازمان نظام مهندسی کشور است که از لحاظ ماندگاری و مقاومت در رده اول قرار دارد.ارتقای کیفیت، ایجاد اشتغال و توسعه صادرات محور فعالیت‌ های هبلکس رضوی

ارتقای کیفیت، ایجاد اشتغال و توسعه صادرات محور فعالیت‌ های هبلکس رضوی

ارتقای کیفیت، ایجاد اشتغال و توسعه صادرات محور فعالیت‌ های هبلکس رضوی

ارتقای کیفیت، ایجاد اشتغال و توسعه  صادرات محور فعالیت‌ های هبلکس رضوی است

سید مرتضی بختیاری در بازدید از کارخانه هبلکس رضوی مشهد ادامه داد: ارتقاء کیفیت محصولات با برقراری ارتباط و تعامل سازنده با مرکزهای دانشگاهی و تحقیقاتی کشور، توسعه صادرات و بازرگانی محصول به خارج و ایجاد اشتغال پایدار را بعنوان مهمترین اولویتها در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی دنبال میکنیم.
بختیاری افزود: اکنون محصول هبلکس رضوی در سه کارخانه در شهرهای مشهد مقدس، بیرجند و ورامین تولید می گردد و برای سیصد و پنجاه نفر بصورت مستقیم و سه هزار نفر بصورت غیرمستقیم اشتغالزایی شده است.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به تاکیدات تولیت معزز آستان قدس رضوی مبنی بر تولید محصولات با کیفیت و فاخر در کارخانه های منتسب به آستان مقدس حضرت رضا(علیه السلام)، تصریح کرد: توجه جدی به واحدهای تحقیق و توسعه و ارتباط با مراکز دانش بنیان و نخبگان و پژوهشگران میتواند در ارتقاء محصولات و توسعه بازارهای داخلی و بین المللی تحول ایجاد کند.

ارتقای کیفیت، ایجاد اشتغال و توسعه صادرات محور فعالیت‌ های هبلکس رضوی


وی، از زحمات و تلاشهای مدیریت، پرسنل و کارگران خدوم کارخانه های تولید هبلکس رضوی تقدیر کرد و افزود: برآیند و نتیجه این اقدامات، افتخاری برای تولید ملی است و میهن اسلامی مان را به سمت تعالی و توسعه هرچه بیش تر رهنمون خواهد کرد.
در این بازدید، مدیرعامل سازمان عمران و توسعه رضوی و عضوهای هیئت مدیره کارخانجات هبلکس رضوی به ارائه گزارش حول اقدامات صورت گرفته در حوزه های تولید و بازرگانی پرداختند.
منبع : قدس آنلاین

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

بهترین منابع آزمون نظام مهندسی برق

مهندسین نیوز
۲۱ آذر ۹۶
182 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0