برگزاری دومین مجمع بسیج مهندسان عمران و معماری با حضور ریاست مجمع عالی بسیج استان گلستان:

برگزاری دومین مجمع بسیج مهندسان عمران و معماری

دومین مجمع بسیج مهندسین عمران و معماری با غلام رضا منتظری، ریاست مجمع عالی بسیج استان گلستان در سازمان نظام مهندسی برگزار گردید.

کد خبر: 961121008 تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ بهمن ۹۶ - ۱۲:۴۳ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور ،دومین مجمع بسیج مهندسین عمران و معماری با غلام رضا منتظری، ریاست مجمع عالی بسیج استان گلستان در سازمان نظام مهندسی برگزار گردید.

برگزاری دومین مجمع بسیج مهندسان عمران و معماری

برگزاری دومین مجمع بسیج مهندسان  عمران و معماری

منتظری در دومین مجمع بسیج مهندسین عمران و معماری استان در سازمان نظام مهندسی بیان کرد: مهندسان از عملکرد و تلاش های خود در ارائه خدمات تخصصی به مردم و جامعه راضی و قانع نباشند و همواره برای کامل تر شدن تلاش کنند.
وی در دومین مجمع سالانه بسیج مهندسین عمران و معماری که بمناسبت دهه مبارک فجر در ساختمان سازمان نظام مهندسی استان برگزار شد از مهندسین بسیجی خواست فهرست کاملی از آسیب های جدی در حوزه مهندسی عمران و معماری تهیه کرده و بمنظور مقابله با این آسیب ها از مسئولین و مدیران اجرایی مربوطه، مطالبه گری کنند.
رئیس مجمع عالی بسیج استان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد وضعیت نامنظم، وحشی و مضطرب معماری حاکم بر شهرهای کشور، خواستار حذف طرح های معماری غربی و ترویج طرح ها و نماهای معماری اسلامی و ایرانی شد.
وی در ادامه بر لزوم به کار گیری خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات تخصصی به مردم و نیز تجلیل از مهندسان خلاق و مبتکر در این عرصه و رسانه ای کردن آن، افزود : بمنظور تسریع در رسیدن به اهداف مد نظر، باید تبادل تجارب کسب شده با رده های بسیج مهندسین استان های دیگر و هم جوار و استفاده ار تجربیات و نتایج اقدامات تخصصی صورت گرفته و از ظرفیت آن هم استفاده گردد .

برگزاری دومین مجمع بسیج مهندسان عمران و معماری

منتظری در خاتمه ، با اعلام این که نشست های شورا و مجمع باید پلکانی بوده و با طراحی پله به پله و اجرای آن به سمت اهداف پبش برویم، خاطر نشان کرد: مهندسان بسیجی را به عدم رضایت و قناعت از عملکرد خودشان در ارائه خدمات تخصصی به مردم و جامعه فرا می خوانم و خواهان تلاش بیش تر آن ها برای کامل تر شدن در این زمینه هستم.

منبع : خبرگزاری بسیج گلستان

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

سوالات آزمون نظام مهندسی اسفند ۹۶

 

مهندسین نیوز
۲۱ بهمن ۹۶
150 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0