برگزاری یک صد و بیست و چهارمین نشست هیأت مدیره سازمان نشست هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

برگزاری یک صد و بیست و چهارمین نشست هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

یکصد و بیست و چهارمین نشست هیأت مدیره سازمان روز شنبه مورخ پانزدهم اردیبهشت نود و هفت در محل سازمان برگزار و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید

کد خبر: 970217006 تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۷ - ۷:۳۰ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران، یکصد و بیست و چهارمین نشست هیأت مدیره سازمان روز شنبه مورخ پانزدهم اردیبهشت نود و هفت در محل سازمان برگزار و تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید :

برگزاری یک صد و بیست و چهارمین نشست هیأت مدیره سازمان

برگزاری یک صد و بیست و چهارمین نشست هیأت مدیره سازمان

یک صد و بیست و چهارمین نشست هیأت مدیره  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران برگزار گردید

۱- موضوع برگزاری گردهمایی روز معمار در دستور کار هیأت مدیره قرار گرفت و با موضوع برگزاری تا سقف بودجه مصوب موافقت شد.
۲- موضوع اخذ حق عضویت برای اعضایی که مشمول استفاده از خدمات بیمه درمان سازمان هستند مطرح و بعد از بحث و بررسی با موضوع اخذ حق عضویت در پرداخت بیمه درمان موافقت نشد.
۳- درخواست آقای مهندس شریفی در مورد دفتر خریداری شده نکا مطرح و مقرر گردید موضوع اختلافی در قالب انتخاب هیأت کارشناسی و داوری حل و فصل گردد .
۴- نامه اداره کل راه و شهرسازی در مورد تخفیف برای پروژه، کشتارگاه صنعتی سواد کوه مطرح که با پیشنهاد هیأت رئیسه در مورد اعمال تقسیط برای حق السهم سازمان و حق النظارت مهندسین خدمات مهندسی و پرداخت هزینه شناسنامه فنی پیش از پایانکار موافقت نشد.

برگزاری یک صد و بیست و چهارمین نشست هیأت مدیره سازمان

۵- نامه شورای انتظامی در مورد جذب یک کارشناس حقوقی مطرح و با توجه به مصوبه قبلی هیأت مدیره در این مورد مقرر شد هیأت رئیسه سازو کار جذب نیرو را با شرایط لیسانس حقوق و حداقل ۳ سال سابقه مرتبط از طریق آزمون فراهم آورد .
۶- موضوع اصلاح مصوبه حق الزحمه تمدید نظارت مطرح و بعد از بحث و بررسی مقرر شد چنان چه ناظر اتمام عملیات ساختمانی را گواهی نموده باشد و کارفرما به هر علتی دریافت پایانکار را به تاخیر انداخته باشد ملاک محاسبه حق الزحمه تمدید نظارت تاریخ اتمام عملیات ساختمانی گواهی گردیده توسط ناظر است .
منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی نظارت عمران

 

مهندسین نیوز
۱۷ اردیبهشت ۹۷
136 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0