برگزاری مسابقه نقاشی شهر خوب در راستای فرهنگ سازی در بین دانش آموزان نائب رئیس اول سازمان  نظام مهندسی ساختمان استان مازندران بیان کرد:

برگزاری مسابقه نقاشی شهر خوب در راستای فرهنگ سازی در بین دانش آموزان استان مازندران

مسابقه نقاشی شهر خوب در راستای فرهنگ سازی در بین دانش آموزان استان مازندران برگزار خواهد شد

کد خبر: 191107007 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ آبان ۹۸ - ۹:۲۶ ق.ظ

​به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،مسابقه نقاشی شهر خوب در راستای فرهنگ سازی در بین دانش آموزان استان مازندران برگزار خواهد شد

برگزاری مسابقه نقاشی شهر خوب در راستای فرهنگ سازی در بین دانش آموزان

برگزاری مسابقه نقاشی شهر خوب در راستای فرهنگ سازی در بین دانش آموزان

برگزاری مسابقه نقاشی شهر خوب  در راستای فرهنگ سازی در بین دانش آموزان استان مازندران

در راستای ترویج مقررات ملی ساختمان و بمناسبت تقارن روز دانش آموز و هفته مازندران مسابقه نقاشی تحت عنوان ( تصور کن تو یک مهندس هستی، دوست داری شهری که میسازی چه خصوصیاتی داشته باشد؟) در بین تعدادی از مدارس مقطع ابتدایی شهرهای استان مازندران برگزار گردید.

سیف الله علی نیا در ارتباط با برگزاری این مسابقه در مدرسه مهرگان  بابل و‌ آینده سازان ساری، بیان داشت: این برنامه با همکاری نظام مهندسی ساختمان استان مازندران و آموزش و پرورش استان برای آماده سازی ذهن دانش آموزان و هدایت آن ها در مسیر داشتن شهر خوب برگزار گردید.

علی نیا اظهار داشت: در شهر بابل و ساری هماهنگی‌ ها توسط نظام مهندسی و اداره آموزش و پرورش استان انجام شده و مقرر شده است که هم‌زمان با مراسم روز دانش آموز و هفته مازندران  مسابقه نقاشی‌ در تعدادی از مدارس استان برگزار گردد.

وی گفت:  اعتقاد داریم مهم‌ترین و بهترین مسیر در راستای فرهنگ سازی استفاده از ظرفیت آموزش و پرورش و دانش آموزان هست نمونه موفق آن را در طرح همیاری پلیس و فراگیر شدن طرح بستن کمربند ایمنی داشتیم.

برگزاری مسابقه نقاشی شهر خوب در راستای فرهنگ سازی در بین دانش آموزان

نائب رئیس اول نظام مهندسی ساختمان مازندران خاطر نشان کرد: آشنایی دانش آموزان با فعالیت نظام مهندسی ساختمان یکی از برنامه‌های این مجموعه است و در کنار آن حساسیت ‌ها و دغدغه‌ های این سازمان را به دانش آموزان منتقل کنیم.

علی نیا تصریح کرد: دانش آموزان آینده سازان واقعی این کشور هستند و پیشرفت هرکشوری از آموزش و پرورش خواهد بود و توجه شما دانش آموزان به شهر و ساختمان خوب می‌تواند برای ما مهم باشد و ما بنا داریم نگاه جدیدی در بین دانش آموزان نسبت به رشته مهندسی ساختمان ایجاد کنیم.

لازم به ذکر است این مسابقه در سراسر استان با اهدای دفاتر نقاشی به دانش آموزان برگزار و بعد از دریافت اثرهای دانش آموزان در پایان فصل پائیر داوری خواهد شد.

منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

انتخابات نظام مهندسی تهران

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۶ آبان ۹۸
51 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0