آیا وزیر راه و شهرسازی مدرک تحصیلی معتبر دارد مدرک تحصیلی

آیا وزیر راه و شهرسازی مدرک تحصیلی معتبر دارد؟

بنظر می ‌رسد عباس آخوندی وارد مدرک بازی با دیگران شده است و از همین رو، افکار عمومی پرسش میکنند که آخوندی با پول مردم مدرک گرفته یا با پول خودش؟

کد خبر: 970709014 تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ مهر ۹۷ - ۲:۰۶ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _  مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،بنظر می ‌رسد عباس آخوندی وارد مدرک بازی با دیگران شده است و از همین رو، افکار عمومی پرسش میکنند که آخوندی با پول مردم مدرک گرفته یا با پول خودش؟

آیا وزیر راه و شهرسازی مدرک تحصیلی معتبر دارد

آیا وزیر راه و شهرسازی مدرک تحصیلی معتبر دارد

آیا وزیر راه و شهرسازی مدرک تحصیلی  معتبر دارد؟

دیروز وزیر راه و شهرسازی بلافاصله بعد از سخنرانی طولانی در مورد فواید برجام، انتقاد شدید از مخالفان  FATF،‌ عدم قطعیت و… نامه‌ای را در کانال تلگرامی‌اش منتشر کرد. در این نامه  عباس آخوندی خطاب به معاون امور ساختمان و مسکن  خودش مدعی شده که ریاست سابق سازمان نظام مهندسی ساختمان (سیدمهدی هاشمی) دانشنامه‌ای جعلی ارائه کرده است.
وزیر راه و شهرسازی در این نامه نوشته بود: «باید خیلی متأسف بود که کسیکه ۳ سال ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور بوده و ۴ سال نمایندگی مردم تهران را به عهده داشته و ریاست کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بوده دانشنامه جعلی ارائه کرده است. این موضوع رسماً از طرف دانشگاه امام حسین(علیه السلام) که دانشنامه ارائه گردیده به آن منتسب است طی شماره ۴۶۷۵۲ مورخ ۹۴/۶/۳۱ به رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران اعلام گردیده است.»
این در حالیست که سید مهدی هاشمی اساسا نه در رشته عمران که کارشناسی ارشدش را در رشته معماری اخذ کرده آن هم نه از دانشگاه امام حسین که از دانشگاه آزاد. بنظر می‌ رساند همان ‌ها که نتانیاهو را سر کار گذاشته‌اند، اینبار سراغ وزیر راه آمده‌اند.
متن جوابیه سید مهدی هاشمی که در قالب نامه به وزیر راه نوشته شده بدین شرح است:
بسمه تعالی
جناب وزیر راه و شهرسازی
بازگشت به نشر اکاذیب جنابعالی طی نامه شماره ۸۸۰۸۱/۱۰۰/۰۲ مورخ ۹۷/۷/۷ به آگاهی می ‌رساند؛ با افتخار، اینجانب دانش‌آموخته “پیوسته کارشناسی ارشد” مهندسی معماری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی می ی‌باشم که از رساله “دکتری” عمران خود دفاع کرده‌ام. از مقتضیات وزیری سیاسی که بر مسند فنی فعلا تکیه داده است، همان به که اساساً فرضیات غلطی که به توشیح‌تان رساندند، پاسخ ندهم. بدیهی است این ‌گونه ترورهای شخصیت در آستانه انتخابات نظام مهندسی، نشان از میزان تقدیتان به “اخلاق حرفه‌ای” است. لکن خدشه بعمل آمده به مدیریت ‌های علمی کشور و توهین و… بدون پیگیری قانونی نخواهد ماند.

آیا وزیر راه و شهرسازی مدرک تحصیلی معتبر دارد

مدرک تحصیلی سید مهدی هاشمی
با دروغ گویی عباس آخوندی در مورد مدرک سید مهدی هاشمی، پرسش هایی در مورد مدرک عباس آقای آخوندی به وجد آمده است که به شرح ذیل است.
۱- عباس آخوندی چه مدرکی گرفته و تصویر این مدرک کجاست؟
۲- رساله دکتری و ارشد ایشان در مورد چه موضوعی است؟
۳- چرا تصویری از رساله دکتری و مدرک ایشان در فضای مجازی وجود ندارد؟
۴- چرا تنها تصویر در مورد مدرک آخوندی، حضور بعنوان «پژوهشگر مهمان» در دانشکده جغرافیا در ۲۰۰۷  در رویال هالووی لندن است؟
منبع : خبرگزاری تقریب

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۹ مهر ۹۷
131 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0