اعلام امادگی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک جهت عقد تفاهم نامه با سازمان عقد تفاهم نامه آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک با سازمان

اعلام امادگی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان خراسان جنوبی جهت عقد تفاهم نامه با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

بیکیان مدیریت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان در دیدار با ریاست سازمان آمادگی این شرکت را جهت بستن تفاهم نامه در حوزه های مختلف از جمله آموزش اعلام کرد.

کد خبر: 961111009 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ بهمن ۹۶ - ۱:۰۲ ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور  به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان جنوبی، بیکیان مدیریت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان در دیدار با ریاست سازمان آمادگی این شرکت را جهت بستن تفاهم نامه در حوزه های مختلف از جمله آموزش اعلام کرد.اعلام امادگی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک جهت عقد تفاهم نامه با سازمان

اعلام امادگی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک جهت عقد تفاهم نامه با سازمان

اعلام امادگی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک جهت عقد تفاهم نامه با سازمان

اعلام امادگی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک  استان خراسان جنوبی جهت عقد تفاهم نامه با سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

این آزمایشگاه با هدف استفاده از توانایی‌ های علمی و فنی و توسعه همکاری‌ های آموزشی، تحقیقاتی و فناوری فرهنگی، اشتغال و کارآفرینی و امور رفاهی و تبادل اطلاعات و بهره‌ گیری متقابل از ظرفیت ‌های موجود با توجه به اهداف، تعهدات، در حد امکانات طرفین در جهت استمرار ارتباط سازمان یافته بین آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بمنظور برطرف کردن نیازهای متقابل عقد تفاهم‌ نامه مذکور را خواستار شد.
توکلی ادامه داد: این تفاهم نامه در راستای اهداف سازمان و آزمایشگاه مکانیک خاک و جهت بهره‌ مندی مستمر و نهادمند از خردجمعی خواهد بود و این ارتباط و همکاری فی مابین می‌ تواند به ارتقا کمی و کیفی هدف ‌ها و برنامه‌ های مشترک کمک رساند.
هم چنین تعمیق توسعه و ارتقاء زمینه‌های همکاری مشترک، بهره‌ مندی از ظرفیت ‌های موجود، افزایش تعامل‌ های دوجانبه، توسعه کمی و کیفی خدمات به گروه ‌های مخاطب و اتخاذ سیاست ‌ها، برنامه‌ ها، اقدامات موثر و کارآمد با بهره ‌گیری از توانایی ‌های طرفین و هم چنین ایجاد ارتباط و تبادل امکانات علمی و پژوهشی این تفاهم زمینه‌ های مناسبی برای استحکام ارتباط دو سازمان است.

اعلام امادگی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک جهت عقد تفاهم نامه با سازمان

هم چنین دو طرف در حوزه پژوهشی می ‌توانند از توان علمی یک دیگر استفاده کرده و پروژه‌ های تحقیقاتی و مطالعاتی مورد نیاز را تعریف و اجرا کنند. برگزاری گردهمایی های علمی و تحقیقاتی مشترک و انجام بازدیدهای علمی نیز از دیگر فعالیت‌ های مشترک دو سازمان است.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان جنوبی

شاهده منابع آزمون نظام مهندسی

راهنمای مبحث ۱۳ مقررات ملی ساختمان pdf

مهندسین نیوز
۱۱ بهمن ۹۶
228 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0