ایده های کاربردی در صنعت ساختمان حمایت می گردد ریاست پارک علم و فناوری استان قزوین بیان کرد:

ایده های کاربردی در صنعت ساختمان حمایت می گردد

ریاست پارک علم و فناوری امام خمینی(رحمه الله) استان قزوین بیان داشت: ضمن تفاهم با سازمان نظام مهندسی ساختمان از ایده های برتر و کاربردی در این صنعت برای تجاری شدن حمایت میکنیم.

کد خبر: 970309009 تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ خرداد ۹۷ - ۲:۰۵ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، ریاست پارک علم و فناوری امام خمینی(رحمه الله) استان قزوین بیان داشت: ضمن تفاهم با سازمان نظام مهندسی ساختمان از ایده های برتر و کاربردی در این صنعت برای تجاری شدن حمایت میکنیم.

ایده های کاربردی در صنعت ساختمان حمایت می گردد

ایده های کاربردی در صنعت ساختمان حمایت می گردد

ایده های کاربردی در صنعت ساختمان  حمایت می گردد

نخستین جلسه حمایت از ایده های کاربردی در صنعت ساختمان با همکاری نظام مهندسی ساختمان استان قزوین و پارک علم و فن آوری استان با هدف تجاری سازی ایده ها و تبدیل ایده به فن آوری در محل پارک علم و فن آوری استان برگزار گردید.
در این جلسه، یوسف گرجی ریاست پارک علم و فناوری با اشاره به سابقه فعالیتهای پارک در استان قزوین، اظهار داشت: پارکهای علم و فناوری و مراکز رشد وظایف و ماموریت خاص خود را دارند که وظیفه ما در پارک علم و فن آوری حمایت از نخبگانی است که قصد دارند دانش خود را به فناوری کاربردی و در ادامه تولید ثروت تبدیل نمایند و اگر صاحب دانش بخواهد دانش خود را در راستای کاربرد و تولید در کشور بکار بگیرد مورد حمایت ما قرار خواهد گرفت.
وی در ادامه عمده کمک پارک علم و فناوری به استارتاپ ها را در قالب کمک مالی، تحقیقاتی، مشاوره بازاریابی، در اختیار قراردادن مکان فعالیت و معرفی بازارهای قابل رشد دانست و گفت: تلاش میکنیم نتیجه کار به ایجاد اشتغال و سود اقتصادی تبدیل گردد و حتی اگر صاحب یک ایده نتواند در داخل کشور کار خود را برای آغاز انجام دهد راه کارهای ادامه فعالیت در خارج از کشور را نیز می توانیم ایجاد کنیم.

ایده های کاربردی در صنعت ساختمان حمایت می گردد

در ادامه جلوخانی ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین بعنوان پیشرو در کشور بدنبال ایجاد مرکز رشد در راستای تبدیل ایده ها به تکنولوژی و ثروت آفرینی در صنعت ساختمان است که در این راستا توانسته ایم به تفاهم نامه و توافق مناسبی با پارک علم و آفرینی دست یابیم و با توجه به سطح بالای علم و تجربه عملی که مهندسان ما دارند و هم چنین فعالیت های کارآفرینی که در قالب شرکت های ساختمانی و یا بطور انفرادی داشته اند امیدوار هستیم حرکت خوبی در زمینه شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های اشتغال زا داشته باشیم که تحرک و پویایی لازم در سطح جامعه مهندسی استان ایجاد گردد.
در ادامه این جلسه، یکی از استارتاپ های موفق بعنوان نمونه معرفی گردید و مراحل آغاز تا شروع به کارعملی یک استارت آپ در پارک علم و فناوری استان قزوین برای حاضران تشریح گردید.
منبع : خبرگزاری مهر

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

کتاب آزمون نظام مهندسی نقشه برداری

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۹ خرداد ۹۷
272 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0