اعلام جزییات هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی جزییات هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره

اعلام جزییات هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان

تعداد کل اعضای نظام مهندسی ساختمان در استان هجده هزار نفر است که دو هزار و نهصد و پنجاه نفر معادل شانزده درصد در هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان شرکت کردند.

کد خبر: 970709019 تاریخ انتشار: دوشنبه ۹ مهر ۹۷ - ۴:۴۳ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز _ مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان،تعداد کل اعضای نظام مهندسی ساختمان در استان هجده هزار نفر است که دو هزار و نهصد و پنجاه نفر معادل شانزده درصد در هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان شرکت کردند.

اعلام جزییات هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی

اعلام جزییات هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی

اعلام جزییات هفتمین دوره انتخابات هیات  مدیره نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان

عباس پورسلان _ مدیر کل راه و شهرسازی استان خوزستان با اشاره به پذیرفته شدن سیزده نفر در هیات مدیره نظام مهندسی خوزستان، جزئیات روند برگزاری هشتمین دوره انتخابات را تشریح کرد.
وی در مورد برگزاری هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان این استان، گفت: انتخابات از ساعت نه صبح روز جمعه ششم مهرماه شروع و تا ساعت بیست ادامه داشت و همزمان در پانزده شهر اهواز، اندیمشک، دزفول، خرمشهر، آبادان، ایذه، ماهشهر، مسجدسلیمان، بهبهان، امیدیه، شوشتر، شوش، رامهرمز، دشت آزادگان و باغملک در شانزده شعبه برگزار گردید.
عباس پورسلان ادامه داد: با توجه به شرایط استان خوزستان بنظر می ‌رسید سهم مشارکت نسبت به سنوات گذشته کاهش پیدا کند که قابل توجه نبود و انتخابات در فضایی آرام بطور سالم و بدون حاشیه برگزار گردید.
وی افزود: تعداد کل اعضای نظام مهندسی ساختمان در استان هجده هزار نفر است که دو هزار و نهصد و پنجاه نفر معادل شانزده درصد در هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان شرکت کردند.
مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: طبق این اساس از بین چهل و سه نفر داوطلب واجد شرایط، بیست و سه نفر در رشته عمران، هفت نفر در رشته تاسیسات برقی، شش نفر در رشته معماری، سه نفر در رشته نقشه‌برداری و چهار نفر در رشته تاسیسات مکانیکی شرکت کردند و با توجه به این که از رشته‌های ترافیک و شهرسازی شرکت کننده نداشتیم برای این ۲ رشته از رشته‌های عمران و نقشه‌ برداری پذیرش خواهد شد.
وی با عنوان این که سیزده نفر وارد هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان خواهند شد، گفت: در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه شب جمع‌بندی نهایی انتخابات انجام و نتایج مشخص گردید که به وزارت راه و شهرسازی ارسال گردید و داوطلبان می‌ توانند پس از اتمام مهلت قانونی برای اعتراض مطابق با موارد قانونی در آیین‌نامه انتخابات عمل کنند.

اعلام جزییات هفتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ادامه داد: طبق آرای شمارش شده در رشته عمران کمال دویده، اکبر حسنی پور، کیوان بابادی، عبدالعظیم سیدمحمودی، جمال سلامی و بهنام برومند زاده، در رشته معماری منصور بدیعی فر، منصور براتی فر و عبدالرحمن دیناروند، در رشته مکانیک محسن فلاح، در رشته برق محمدعلی عبداله پور و رضا عصاره و در رشته نقشه ‌برداری علی نقی زاده بهبهانی به عنوان اعضای هشتمین دوره هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان انتخاب گردیدند.
پور سلان از کلیه کسانیکه برای شرکت در انتخابات اهتمام داشتند تشکر کرد و گفت: شرکت کنندگان برای اعتلای مهندسی استان، کشور و بهبود به کیفیت ساختمان ‌ها و منظر شهری مشارکت کردند و امیدوار هستیم کسانیکه بعنوان اعضای هیات مدیره انتخاب می‌ شوند به رسالت خود با دقت هر چه تمام تر بپردازند تا بتوانیم شهرهایی با رعایت اصول مهندسی در اختیار شهروندان قرار دهیم.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۹ مهر ۹۷
544 بازدید
یک نظر
امتیاز به این خبر:
0 0