سیستان و بلوچستان

ماموریت‌ جدید نظام مهندسی کشاورزی در ساماندهی دامداری ‌ها ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان کد خبر 980228010

ماموریت‌ جدید نظام مهندسی کشاورزی در ساماندهی دامداری ‌ها

ماموریت‌ جدید نظام مهندسی کشاورزی در ساماندهی دامداری ‌ها عمده وظایف ساماندهی دامداری‌های روستایی، عشایری و غیر صنعتی به نظام مهندسی کشاورزی محول گردید.

۲۸ اردیبهشت ۹۸ 8 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
ماموریت ‌های جدید سازمان نظام مهندسی کشاورزی در ساماندهی دامداری ‌ها ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان کد خبر 980225010

ماموریت ‌های جدید سازمان نظام مهندسی کشاورزی در ساماندهی دامداری ‌ها

ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان در جلسه بررسی ساماندهی دامداری‌ های روستایی، عشایری و غیر صنعتی بیان کرد: در راستای اجرای تبصره چهارم ماده پنج قانون نظام جامع دامپروری کشور و طبق دستورالعمل اجرایی جدید که از طرف وزارت جهادکشاورزی ابلاغ شده عمده وظایف ساماندهی دامداری‌ های روستایی، عشایری و غیر صنعتی به سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی محول شده است.

۲۵ اردیبهشت ۹۸ 17 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
رئیس بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان کد خبر 960313004

داروهای گیاهی گنج پنهان استان سیستان و بلوچستان

رئیس بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: تنوع خاص آب و هوایی استان و پوشش گیاهی خاص آن موجب شده تا گیاهان کمیاب به خصوص در بخش دارویی در منطقه رویش داشته باشند.

۱۲ خرداد ۹۶ 748 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
استاندار سیستان و بلوچستان خبر داد: کد خبر 11409

سیستان و بلوچستان در هویت دار کردن دامهای سنگین بومی پیشرو است

استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: این استان در زمینه هویت دار کردن دامهای سنگین بومی بمنظور شناسایی و تشخیص این دامها از دامهای وارداتی اولین استان کشور شناخته شده و در این زمینه پیشرو است.

۹ اردیبهشت ۹۶ 520 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
نتایج آزمون کد خبر 960507116

نتایج یازدهمین آزمون طراحی و اجرای سامانه های نوین آبیاری اعلام شد

نتایج اولیه یازدهمین آزمون طراحی و اجرای سامانه های نوین آبیاری (برگزار شده در ۱۸ و ۱۹ آذرماه سالجاری) از تاریخ هشتم اسفندماه، از طریق سامانه خدمات الکترونیکی سازمان قابل مشاهده می باشد.

۱۵ فروردین ۹۶ 569 بازدید بدون نظر ادامه مطلب
کد خبر 910

طرح هویت دار کردن شترهای بومی استان سیستان و بلوچستان جهت متقاضیان حقوقی (شرکتها)

۸ آبان ۹۵ 631 بازدید بدون نظر ادامه مطلب