مرجان رضايي

مرجان رضايي

سمت: مهندس معمار

من مرجان رضائی هستم، کارشناس ارشد معماری هستم و مطالعات تحقیقاتی و پژوهشی در قالب مقالات متعدد در زمینه ساختمان های مسکونی با رویکرد معماری پایدار دارم. عضو انجمن علمی همایش ملی کاشان و عضو  دیبر خانه همایش معماری دانشگاه کاشان هستم. در سال های 94 و 95 موفق به طراحی نمای برتر کمیته نما منطقه 5شهرداری تهران شده ام. دارای پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی در سه گرایش طراحی، نظارت و اجرا، با اخذ نمرات عالی، می باشم. با بیش از 10 سال سابقه طراحی حرفه ای نقشه های معماری فاز یک  و فاز دو بر طبق ضوابط مقررات ملی و نظام مهندسی، افتخار تدریس کلاس های آمادگی آزمون نظام مهندسی و مهارت های معماری ویژه ورود  به بازار کار دارم.

رشته تحصیلی: معماری نوع صلاحیت: طراحی نظارت اجرا سابقه عضویت: از سال93 آخرین سمت در سازمان: عضو
اطلاعات تماس
تلفن های تماس
در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
تلفن تماس: 02144965937 تلفن همراه: 09123898524

بررسی نقش و عملکرد فضاهای باز  و نیمه باز در مجتمع مسکونی پایدار (کنگره بین الملی افق های جدید در معماری و شهرسازی سال 1393)

بررسی مولفه های پایداری در خانه بیگ و نمود آن در آثار معاصر ایرانی(همایش ملی اقلیم ساختمان و بهینه سازی مصرف انرژی سال1391)

بررسی نقش و عملکرد فضاهای باز و نیمه باز در مجتمع مسکونی پایدار (کنگره بین الملی افق های جدید در معماری و شهرسازی سال 1393)

راهکارهاي پایداري براي آسایش در شهر کاشان با بهره گیري از مدل ماهانی،اوانز،شاخص راحتی بافت، شاخص دماي مؤثر و گیونی

 

دستیابی به دیدگاه طراحی رنزو پیانو از طریق تحلیل و بررسی ساختمان های پایدار طراحی شده

بررسی جایگاه و نقش محیط پیرامون(به عنوان یک قرارگاه رفتاری)در ارتقاء کیفیت فضایی مسکن(با تأکید بر تأثیر طراحی فضای باز و نیمه باز بر اجتماع پذیری محیط مسکونی)