چرا به ما اعتماد می کنند؟ شش دلیل اعتماد به محصولات مهندس کریمی

چرا به ما اعتماد می کنند؟

در یادداشت پیش رو، شش دلیلی که باعث اقناع بسیاری از داوطلبان آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی برای خرید از محصولات محصولات مهندس محمد کریمی از طریق سایت مهندسین نیوز، مرجع اخبار نظام مهندسی می شود، مررو می گردد.

کد خبر: 970331008 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۳۱ خرداد ۹۷ - ۷:۵۲ ق.ظ

با توجه به اهمیت ویژه انتخاب متابع آزمون نظام مهندسی و اثرگذاری فوق العاده آن روی قبولی داوطلبان و همچنین استقبال پرشور داوطلبان آزمون نظام تاسیسات برقی از محصولات آموزشی مهندس محمد کریمی، در یادداشت پیش رو، شش دلیلی که باعث اقناع بسیاری از داوطلبان آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی برای خرید از محصولات محصولات مهندس محمد کریمی از طریق سایت مهندسین نیوز، مرجع اخبار نظام مهندسی می شود، مررو می گردد.

چرا به ما اعتماد می کنند؟

چرا به ما اعتماد می کنند؟

چرا به ما اعتماد  می کنند؟

۱. به روز رسانی

بعد از هر آزمون، ‌تمامی منابع آزمون نظام مهندسی برق براساس آخرین آزمون برگزار شده به روزرسانی می شود. با توجه به اینکه تمامی محصولات به صورت طبقه بندی شده است، اعمال چنین ویرایش هایی بسیار سخت و زمان بر است اما با توجه به تضمین کیفیت محصولات، ما خود را مقید با انجام چنین کار دشواری می دانیم. شایان ذکر آنکه، در سنوات اخیر، اولین مجموعه آموزشی بعد از هر آزمون توسط مهندس کریمی ارائه شده است.

در فرآیند به روزرسانی، موارد زیر انجام می شود:

الف) اضافه شدن پرسش های آخرین آزمون به صورت هدفمند و طبقه بندی شده

ب) افزودن درسنامه کامل برای پرسش هایی که قبلا متن و توضیحات کاملی نداشته

ج) جابجایی، تفکیک یا ادغام بخش های مختلف

د) حذف یا اصلاح درسنامه ها همراستا با الگوی جدید طراحی سوالات آزمون

 

۲. تحلیل آزمون

اطلاع از نحوه طرح پرسش ها، چگونگی مطالعه هر منبع، رویه و سلیقه طراح آزمون و … به صورت اختصاصی توسط مولف کتاب و مدرس دوره ها منتشر می شود که نشان دهنده تسلط به این حوزه است. این تحلیل ها در سه محور بررسی آزمون، آسیب شناسی منابع مهم و ارائه تکنیک های پاسخ دهی انجام می شود. برای مشاهده تحلیل آزمون نظام مهندسی برق کلیک کنید. برای مبنای همین تحلیل های فوق العاده است که برای هر داوطلب متناسب با محصول خریداری شده، میزان تسلط و تجربه در آزمون و مقدار زمانی که برای مطالعه آزمون اختصاص خواهد داد، برنامه ریزی شخصی و اختصاصی ارائه می گردد تا داوطلبان را از سردرگمی و اتلاف زمان و انرژی برای قبولی در آزمون، نجات دهد.

 

۳. استراتژی برای منابع

با توجه به تحلیل منابع، برای هر گروه از منابع، محصول اختصاصی ارائه می شود. در واقع، از نظر ما، الگوی مطالعه منابع اختصاصی باید متفاوت از منابع عمومی باشد. بر این اساس هر کدام از کتاب ها و فیلم برای پوشش به هر تیپ از سوالات بوده و یک نسخه را نمی توان برای تمامی منابع پیچید. خلاصه ای از تکنیک ها پیشنهادها در بررسی تحلیلی منابع آزمون نظام مهندسی برق قابل مشاهده است.

چرا به ما اعتماد می کنند؟

۴. معرفی جزییات محصول

ما برای قانع کردن مهندسان برای اعتماد به ما، کامل ترین جزئیات ممکن از محصول را ارائه می کنیم. بر همین اساس، علاوه بر انتشار فهرست مطالب و بخشی از محصول، برای تک تک محصولات ویدیوی اختصاصی، اینفوگرافی، کتابچه راهنما و فایل صوتی برای معرفی محتویات، ویژگی ها و نحوه استفاده ارائه می شود. همین رویکرد باعث شده داوطلب اشراف کاملی قبل از خرید به محصولات داشته باشند.

 

۵. تضمین کیفیت و قبولی

یکی از اصلی ترین تعهدات هر فروشنده و معیار قضاوت در مورد کیفیت محصول، تضمین هاست. ما برای کامل ترین محصول (بسته طلایی آزمون نظام مهندسی برق) خود، دو تضمین بی نظیر ارائه می کنیم:

الف) تضمین قبولی: در این تضمین، ۲۱ تا ۷۰ درصد مبلغ دریافتی، در صورت عدم قبولی داوطلب، عودت داده می شود.

ب) تضمین کیفیت: با اطمینان از کیفیت فوق العاده محصولات، به داوطلب اجازه داده می شود چند روز از محصول استفاده کرده و در صورت عدم رضایت از کیفیت، محصول را پس داده و کل هزینه را دریافت کند.

 

۶. ارایه مستندات تطبیق سوالات

مفتخریم که بعد از آزمون، به صورت کاملا مستند و دقیق (شماره صفحه، فصل و بخش) توضیح می دهیم که هر پرسش آزمون، با کدام محصول منطبق و قابل پاسخگویی است. این توضیحات نشان می دهد که ما فروش را آغاز یک تعهد دانسته و تا اثبات ویژگی های منحصر بفرد و ادعای مطرح شده، با شما هستیم. برای مشاهده جزئیات انطباق سوالات آزمون نظام مهندسی تاسیسات برقی با منابع ما کلیک کنید.

 

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۳۱ خرداد ۹۷
1303 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0