کتاب تاسیسات برق پلاس در آزمون اردیبهشت 97 بررسی عملکرد در آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 97

کتاب تاسیسات برق پلاس در آزمون اردیبهشت ۹۷

پیش از آزمون نظام مهندسی اردیبشهت 97، مجموعه مهندسین نیوز، ادعای امکان پاسخ دهی به حداقل 70 درصد سوالات آزمون نظام مهندسی برق را توسط محصولات آموزشی مهندس محمد کریمی را ارائه کرده بود. از این رو، با هدف اثبات این ادعای بزرگ، در سلسله یادداشت هایی به صحت سنجی این ادعا می پردازیم. در یادداشت پیش رو، «کتاب تاسيسات برق پلاس» مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرد.

کد خبر: 970408001 تاریخ انتشار: جمعه ۸ تیر ۹۷ - ۱۰:۰۸ ق.ظ

پیش از آزمون نظام مهندسی اردیبشهت ۹۷، مجموعه مهندسین نیوز، ادعای امکان پاسخ دهی به حداقل ۷۰ درصد سوالات آزمون نظام مهندسی برق را توسط محصولات آموزشی مهندس محمد کریمی را ارائه کرده بود. از این رو، با هدف اثبات این ادعای بزرگ، در سلسله یادداشت هایی به صحت سنجی این ادعا می پردازیم. در یادداشت پیش رو، «کتاب تاسيسات برق پلاس» مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرد.

کتاب تاسیسات برق پلاس در آزمون اردیبهشت 97

کتاب تاسیسات برق پلاس در آزمون اردیبهشت ۹۷

کتاب تاسیسات برق پلاس در آزمون  اردیبهشت ۹۷

در دسته بندی اختصاصی منابع آزمون نظام مهندسی برق توسط مهندس محمد کریمی، دو منبع مهم «کتاب راهنمای طرح و اجرای تاسیسات برقی ساختمان ها (تالیف آلدیک موسسیان)» (که به صورت اختصار راهنمای مبحث ۱۳ گفته می شود) و «جلدهای اول و دوم نشریه ۱۱۰ (مشخصات فنی و اجرایی تاسیسات برقی کارهای ساختمانی)»، جز منابع فرعی محسوب می شود. تا قبل از انتشار کتاب پلاس، داوطلبان یا مجبور به مطالعه کامل این منابع بودند که با توجه به حجم حدود ۱۵۰۰ صفحه آن، عملا تسلط کامل به آن سخت و یا حتی ناممکن بود یا اینکه برای پاسخ دهی به سوالات این منابع، به استفاده از کتاب های کلیدواژه، اکتفا می کردند، که قطعا کلیدواژه قابلیت محدودی برای این گروه از منابع مفهومی دارد.

کتاب تاسیسات برق پلاس، در سال ۹۵، با هدف ارایه خلاصه بهینه از کتاب راهنمای مبحث ۱۳ و نشریه ۱۱۰، منتشر شد. در این کتاب، مهم ترین بخش های این منابع به صورت کاملا آزمون محور خلاصه سازی شده و تمامی پرسش های مربوط به آن به صورت طبقه بندی شده با تفکیک پرسش های آزمون های طراحی و نظارت ارائه شده است. برای آزمون اردیبهشت ۹۷، چاپ چهارم از ویرایش سوم این کتاب منتشر شد. این نسخه شامل ۱۴۷ صفحه و ۸ فصل می باشد.

در همین رابطه بخوانید

منابع آزمون نظام مهندسی برق

تضمین قبولی در آزمون نظام مهندسی برق

در شکل زیر، ویژگی ها و عملکرد کتاب پلاس در آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۹۷ خلاصه سازی شده است. برای تطبیق کامل حتما دو فایل رایگان زیر را دانلود کنید:

پاسخ تشریحی رایگان آزمون نظام مهندسی طراحی برق اردیبهشت ۹۷

پاسخ تشریحی رایگان آزمون نظام مهندسی طراحی برق اردیبهشت ۹۷

 

با مقایسه دقیق و مستند آزمون های نظام مهندسی طراحی و نظارت اردیبشهت ۹۷ با منابع آموزشی می توان ادعا کرد که به ترتیب ۹ و ۴ پرسش آزمون با کتاب تاسیسات برق پلاس قابل پاسخگویی بوده است. مقایسه با دفترچه های A آزمون انجام شده است.

در جدول ۱، محل دقیق ۴ پرسش آزمون نظام مهندسی نظارت تاسیسات برقی اردیبهشت ۹۷ در کتاب پلاس ارائه شده است.

کتاب تاسیسات برق پلاس در آزمون اردیبهشت ۹۷

کتاب تاسیسات برق پلاس در آزمون اردیبهشت 97

کتاب تاسیسات برق پلاس در آزمون اردیبهشت ۹۷

در جدول ۲، محل دقیق ۹ پرسش آزمون نظام مهندسی طراحی تاسیسات برقی اردیبهشت ۹۷ در کتاب تاسیسات برق پلاس ارائه شده است.

کتاب تاسیسات برق پلاس در آزمون اردیبهشت 97

کتاب تاسیسات برق پلاس در آزمون اردیبهشت ۹۷

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۸ تیر ۹۷
1503 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0