آزمون های ورود به حرفه مهندسان برنامه ریزی آزمون نظام مهندسی برق اردیبهشت 97

برنامه ریزی آزمون نظام مهندسی برق اردیبهشت ۹۷

با پیگیری های پایگاه مهندسین نیوز-مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، زمان آزمون نظام مهندسی سال آینده تعیین و این آزمون در اردیبهشت 97 برگزار خواهد شد. این خبر توسط شیخ انصاری معاونت دفتر مقررات ملی ساختمان به خبرنگار ما اعلام شده است. در این یادداشت، نکات مهم برنامه ریزی آزمون نظام اردیبهشت 97 ارائه می شود.

کد خبر: 961112008 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۲ بهمن ۹۶ - ۹:۵۲ ق.ظ

با پیگیری های پایگاه مهندسین نیوز-مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، زمان آزمون نظام مهندسی سال آینده تعیین و این آزمون در اردیبهشت ۹۷ برگزار خواهد شد. این خبر توسط شیخ انصاری معاونت دفتر مقررات ملی ساختمان به خبرنگار ما اعلام شده است. در این یادداشت، نکات مهم برنامه ریزی آزمون نظام اردیبهشت ۹۷ ارائه می شود.

برنامه ریزی آزمون نظام مهندسی برق اردیبهشت

برنامه ریزی آزمون نظام مهندسی برق اردیبهشت

برنامه ریزی آزمون نظام مهندسی  برق اردیبهشت ۹۷

۱) زمان ثبت نام

با توجه به اینکه بین ثبت نام و آزمون معمولا حدود دو ماه فرصت داده می شود، ثبت نام آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۹۷ قطعا قبل از عید انجام خواهد شد. همچنین با توجه به شروع ماه مبارک رمضان در ۲۶ اردیبهشت سال ۹۷ و عدم برگزاری آزمون در این ماه مبارک، برگزاری آن در اردیبهشت قطعی است. بر این اساس به نظر می رسد، اواخر بهمن ماه یا اوایل اسفند ماه ۹۶ زمان ثبت آزمون خواهد بود.

 

۲) منابع آزمون

از بین منابع آزمون نظام مهندسی تنها دو مبحث در حال ویرایش هستند:

۲-۱) مبحث ۱۵

ویرایش غیرقابل استناد این مبحث در تاریخ ۲۰ دی ماه ۹۶ منتشر شده تا اساتید، مهندسان و سایر متخصصان و دست اندرکاران در مورد آن نظر دهند و هنور ویرایش جدید منتشر نشده است. احتمال انتشار ویرایش جدید این مبحث و طرح پرسش از آن در آزمون نظام مهندسی اردیبهشت ۹۷ بسیار بسیار کم است.

برنامه ریزی آزمون نظام مهندسی برق اردیبهشت

۲-۲) مبحث ۲۲

یکی دیگر از مباحث آزمون نظام مهندسی برق که در دست ویرایش بوده و هنوز حتی ویرایش غیر قابل استناد آن نیز منتشر نشده است.

close

برای مشاور مستقیم با مدرس و مولف (مهندس محمدکریمی) تماس بگیرید: ۰۲۱۶۶۴۰۴۱۸۶

۳) مدت زمان مطالعه

دو مشکل بنیادی در قبولی داوطلبان آزمون وجود دارد. اولی منابع آزمون نظام مهندسی مورد استفاده است که ما در پایگاه مهندسین نیوز با افتخار جامع ترین محصولات آموزشی با تضیمن قبولی در آزمون نظام مهندسی برق را منتشر کرده ایم و دومی فرصت کم اختصاص یافته از سوی داوطلبان برای مطالعه است حال که بیش از سه ماه تا برگزاری آزمون نظام مهندسی فرصت وجود دارد، بهتر است از همین الان برای استارت جدی برای قبولی زده شود، ما با شماره تماس ۰۲۱۶۶۴۰۴۱۸۶ برای هر گونه مشاوره در خدمت شما هستیم.

close

درباره مدرس و مولف

من محمدکريمي همحمدکریمیستم، کارشناس ارشد مهندسي برق قدرت که تا بحال  بيش از ۵۰ عنوان مقاله علمي در معتبرترين ژورنالها و کنفرانس هاي داخلي و خارجي از من منتشر شده، ۱۳ عنوان کتاب تالیف کرده ام، چند بار به عنوان پژوهشگر و معلم نمونه انتخاب شده ام. در زمينه نظام مهندسي هم، علاوه بر مديرمسئولي پایگاه خبری مهندسین نیوز به عنوان اولين و تنها پايگاه خبري-تحليلي اختصاصي نظام مهندسي ايران (https://www.mohandesinnews.ir/)، هفت عنوان کتاب، دو فيلم آموزشي (جمعا ۵۲ ساعت)، ده ها جزوه آموزشي و يادداشت و نقد تحليلي نوشته و ده ها دوره آمادگي آزمون نظام مهندسي تاسيسات برقي در نقاط مختلف کشور برگزار کرده ام. براي مشاهده جزئيات و اسناد سوابق علمي و کاري من لطفا به سايت شخصي (http://mohammad-karimi.ir) مراجعه فرمائيد.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۲ بهمن ۹۶
2004 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0