لزوم حفظ وحدت رویه و انسجام دفاتر نمایندگی شهرستان‌ها ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

لزوم حفظ وحدت رویه و انسجام دفاتر نمایندگی شهرستان‌ها

ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، بر لزوم حفظ وحدت رویه برای ارائه خدمات و انسجام هر چه بیش تر دفاتر تاکید کرد.

کد خبر: 980113002 تاریخ انتشار: سه شنبه 2 آوریل 19 - 9:14 ق.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، بر لزوم حفظ وحدت رویه برای ارائه خدمات و انسجام هر چه بیش تر دفاتر تاکید کرد.

لزوم حفظ وحدت رویه و انسجام دفاتر نمایندگی شهرستان‌ها

لزوم حفظ وحدت رویه و انسجام دفاتر نمایندگی شهرستان‌ها

لزوم حفظ وحدت رویه و انسجام دفاتر نمایندگی شهرستان‌ها

 

مهدی سالاری در جلسه ماهیانه مدیران دفاتر نمایندگی سازمان در شهرستان‌ها خواستار ارتباط بیشتر دفاتر، انتقال تجربیات و برنامه ها، هماهنگی و انسجام دفاتر نمایندگی شهرستانها با مدیران ستادی شد.
سالاری با اشاره به شفافیت در تصمیمگیری فرآیندها در سازمان، اظهار داشت: شفافیت در حوزه ستادی ایجاب میکند که مدیران دفاتر نیز مشابه عملکرد استان را در شهرستان‌ها داشته باشند و عملکرد دفاتر در سال نود و هفت را منتشر کنند.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با تاکید بر ارائه خدمات مناسب و مورد نیاز جامعه، از مدیران دفاتر و حوزه ستادی خواست تا با آگاهی و توانمندی خدمات خوبی را به مردم و اعضا ارائه دهند.
وی، خواستار توجه مسوولین دفاتر نمایندگی به اهمیت آموزش، تعامل با سازمان‌های مرتبط و احترام به مصوبات و ارزش‌های هیات رئیسه شد و گفت: مدیران دفاتر با ارزش‌ها و دیدگاه های هیات رئیسه همراهی کنند.


در این نشست، مدیران دفاتر و حوزه ستادی گزارشی از برنامه های سال نود و هشت حوزه مسئولیت خود ارائه و در مورد صدور مجوز دفاتر با توجه به ابلاغ وزیر و یکپارچه سازی دفاتر، پی‌گیری تخلفات ساختمانی، اجرای نظارت مضاعف، اسکن نقشه های گاز، آماده سازی پرونده های اسکن تفکیک و تعامل با شهرداری و شورای شهر، برگزاری اجباری دوره اخلاق مهندسی مطالبی بیان نمودند.

منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

کتاب آزمون نظام مهندسی معماری pdf

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
2 آوریل 19
93 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0