مصاحبه اختصاصی با مهندس مانی فر

سوالات خود را از مسئول برگزاری آزمون نظام مهندسی بپرسید

پایگاه خبری مهندسین نیوز، در روزهای آتی اقدام به انجام مصاحبه اختصاصی و حضوری با مهندس مانی فر، رئیس دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی و مسئول مستقیم برگزاری آزمون نظام مهندسی، را دارد. از این رو، در صورتی که داوطلبی سوال، انتقاد و پیشنهادی از ایشان در مورد ازمون نظام مهندسی دارد، نظر خود را در انتهای این صفحه (بخش نظر خود را بگذارید)، وارد کند.

کد خبر: 970630001 تاریخ انتشار: جمعه ۳۰ شهریور ۹۷ - ۹:۳۶ ق.ظ

پایگاه خبری مهندسین نیوز- مرجع اخبار نظام مهندسی کشور، در روزهای آتی اقدام به انجام مصاحبه اختصاصی و حضوری با مهندس مانی فر، رئیس دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه و شهرسازی و مسئول مستقیم برگزاری آزمون نظام مهندسی، را دارد. از این رو، در صورتی که داوطلبی سوال، انتقاد و پیشنهادی از ایشان در مورد ازمون نظام مهندسی دارید، نظر خود را در انتهای این صفحه (بخش نظر خود را بگذارید)، وارد کند.

با توجه به اهمیت قابل توجه آزمون نظام مهندسی و نیاز به داشتن اطلاعات دقیق و کامل در مورد نحوه برگزاری آن، پایگاه خبری مهندسین نیوز، تلاش کرده  یک پل ارتباط مطمئن بین داوطلبان آزمون نظام مهندسی و مسئولان برگزاری این آزمون، ایجاد کند. تعامل بسیار مناسب مسئولات محترم دفتر مقررات ملی و پاسخگویی به پرسش های داوطلبان، باعث درک بهتر داوطلبان از ظرایط آزمون خواهد شد.

اخبار آزمون نظام مهندسی

در آستانه شروع ثبت نام آزمون دوم نظام مهندسی در سال ۹۷، خبرنگار پایگاه مهندسین نیوز، به زودی با حضور در دفتر مقررات ملی، با مهندس مانی فر، مسئول سوالات خود را از مسئول برگزاری آزمون نظام مهندسی بپرسیدبرگزاری آزمون، مصاحبه اختصاصی انجام خواهد داد. بنابراین، مدیریت این پایگاه تصمیم گرفته به منظور طرح مستیقم و بی واسطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات داوطلبات این آزمون به رئیس دفتر مقررات ملی، امکان طرح نقطه نظرات آنها را در این مصاحبه فراهم کند.

از داوطلبان خواهشمندیم، هر گونه نظر خود در مورد آزمون نظام مهندسی را در انتهای این صفحه (بخش نظر خود را بگذارید)  را درج کند، تا عینا در مصاحبه مطرح شود.

 

 

قبل از طرح سوال، بخش پرسش و پاسخ را مشاهده کنید.

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۳۰ شهریور ۹۷
551 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0