دیدار رییس و جمعی از اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز از مرکز تربیت مربی و پژوهشهای فنی و حرفه ای کشور

کد خبر: 980301006 تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ - ۴:۵۲ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی

روز ۲ شنبه سی ام اردیبهشت ماه نود و هشت، رییس سازمان استان البرز در راس هیاتی از اعضای هیات مدیره سازمان ضمن دیدار با مسوولین مرکز تربیت مربی و پژوهشهای فنی و حرفه ای کشور از کارگاه آموزشی تاسیسات ساختمان این مرکز بازدید نمودند.

رییس و جمعی از اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز از مرکز تربیت مربی و پژوهشهای فنی و حرفه ای کشور دیدار کردند

در این دیدار، ابتدا مسوولان این مرکز ضمن خوش آمد گویی به میهمانان گزارشی از ظرفیتها و امکانات مرکز تربیت مربی و هم‌چنین همکاری این مرکز با تولید کنندگان مصالح ساختمانی در مسایل آموزشی ارایه نمودند.

رییس مرکز تربیت مربی نیز بازآموزی شش هزار مربی را نشان پیشرو بودن این مرکز و نقش تاثیر گذار آن در آموزشهای فنی و حرفه ای کشور دانست.

انجام آمورش های مشارکتی و تلفیقی با سازمانهای غیر دولتی و پوشش ششصد و سی مرکز آموزش فنی و حرفه ای در سی و یک استان کشور از دیگر قابلیهای مرکز تربیت مربی و پژوهشهای فنی و حرفه ای کشور بود که مورد اشاره قرار گرفت.

در ادامه رییس سازمان استان، ضمن تشکر از دعوت از هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، فقدان آموزشهای کاربردی کافی برای مهندسان بعد از فراغت از تحصیل را یکی از حلقه های گمشده صنعت ساختمان دانست.

غلامی ابراز امیدواری کرد بتوان از امکانات و ظرفیتهای نرم افزاری، سخت افزاری و کارگاهی مرکز تربیت مربی بمنظور آموزش مهندسان استفاده نمود.

وی با اشاره به اقدامات و برنامه های کمیسیون انرژی و محیط زیست شورای مرکزی سازمان در مورد تربیت مربی ساختمان سبز و هم‌چنین تاکید بر آموزش مباحث مرتبط با ایمنی، بر استفاده از ظرفیتهای مرکز تربیت مربی در این مسیر تاکید کرد.

در خاتمه این جلسه، مقرر گردید با تکیه بر سوابق همکاری دو مجموعه و موضوعات مشترک نسبت به تنظیم تفاهم نامه همکاری مشترک اقدام و در نخستین فرصت به امضای روسای ۲ مجموعه برسد.

در ادامه اعضای هیات مدیره سازمان از کارگاه آموزشی تخصصی تاسیسات ساختمان مرکز بازدید نمودند.

منبع: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۳۱ اردیبهشت ۹۸
39 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0