برگزاری جلسه تخصصی و 3 جانبه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان جلسه تخصصی

برگزاری جلسه تخصصی و ۳ جانبه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی، شهرداری بجنورد و سازمان ثبت اسناد و املاک استان

جلسه تخصصی شهرداری بجنورد، سازمان نظام مهندسی و سازمان ثبت اسناد و املاک استان با موضوع یکسان سازی خدمات پیش تفکیک نقشه برگزار گردید.

کد خبر: 970213015 تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷ - ۷:۱۷ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی،جلسه تخصصی شهرداری بجنورد، سازمان نظام مهندسی و سازمان ثبت اسناد و املاک استان با موضوع یکسان سازی خدمات پیش تفکیک نقشه برگزار گردید.

برگزاری جلسه تخصصی و 3 جانبه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

برگزاری جلسه تخصصی و ۳ جانبه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

برگزاری جلسه تخصصی و ۳ جانبه سازمان  نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی، شهرداری بجنورد و سازمان ثبت اسناد و املاک استان

«علی اکبر رمضانی» در این جلسه، بیان کرد: ماهیت و ذات همکاری تخصصی بین اداره ثبت، سازمان نظام مهندسی ساختمان و شهرداری، حفظ و تامین حقوق مردم، کاهش اختلاف، افزایش سرعت و دقت میشود.
وی با عنوان اینکه این امر سبب کاهش دعاوی ناشی از تفکیک واحدهای مسکونی میشود، عنوان داشت: جلسه های تخصصی منجر به ارتقاء کیفیت خدمات و مرتفع شدن شبهات موجود در این حوزه میشود.
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان خراسان شمالی هم در این جلسه با عنوان اینکه این همکاری در جهت کاهش فرایندها، رفاه اجتماعی و تسهیل در امور است، یاد آور شد: باید عدالت مورد نظر در قوانین اسلامی در جامعه حاکم باشد.
اسدی با عنوان اینکه تفکیک نقشه آپارتمانها در گذشته توسط ثبت اسناد واملاک انجام میشد، خاطر نشان ساخت: با گرداوری سیاست برون سپاری در این اداره، امور مرتبط با این موضوع به متخصصان امر و مجموعه نظام مهندسی ساختمان، واگذار گردید.

برگزاری جلسه تخصصی و ۳ جانبه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

اسدی با اشاره به اینکه باید خدمات را یکسان سازی کنیم، تصریح کرد: باید یک نگاه و یک فرآیند برای اجرای حقوق شهروندی وجود داشته باشد.
در این نشست مسائل و مشکلات تفکیک نقشه واحدها و تهیه نقشه پیش تفکیک برای یکسان سازی خدمات مورد بررسی قرار گرفت.

منبع : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی نقشه برداری

مهندسین نیوز
۱۳ اردیبهشت ۹۷
138 بازدید
امتیاز به این خبر:
0 0