مجمع روحانیون مهندس در عرصه مطالبه ‌گری نقش مؤثری ایفا کند ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم بیان کرد:

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور بیش از دو هزار نفر در قم

کد خبر: 970218016 تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۷ - ۵:۰۰ ب.ظ

به گزارش پایگاه خبری مهندسین نیوز – مرجع اخبار نظام مهندسی کشور،امین مقومی از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور ۲ هزار دویست و چهل و چهار نفر در قم خبر داد.

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور بیش از دو هزار نفر در قم

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور بیش از دو هزار نفر در قم

آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور بیش از دو  هزار نفر در قم برگزار میگردد

ریاست سازمان استان تصریح کرد: در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، آزمون ورود به حرفه مهندسان برای متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی در رشته‌ های عمران، معماری، مکانیک، برق و نقشه ‌برداری همزمان با سراسر کشور در روزهای پنج شنبه و جمعه بیستم و بیست و یکم اردی بهشت ‌ماه در دانشگاه قم برگزار می گردد.
مقومی با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون، عنوان کرد: در مجموع ۲ هزار دویست و چهل و چهار نفر در این آزمون ثبت نام کردند.
وی ادامه داد: برای قبول شدگان در این آزمون بعد از تکمیل مدارک مورد نیاز، پروانه اشتغال بکار صادر می‌ گردد و این افراد می‌ توانند فعالیت رسمی خود را شروع کنند.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم افزود: در رشته عمران، معماری، مکانیک و برق دو آزمون محاسبه و نظارت برگزار می ‌شود و نحوه برگزاری آزمون در رشته معماری نیز بصورت تستی و تشریحی است و علاوه بر آن در رشته ‌های عمران و معماری آزمون اجرا نیز برگزار می‌ گردد.

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان با حضور بیش از دو هزار نفر در قم

وی تصریح کرد: آزمون اجرا و نظارت در رشته‌های عمران و معماری و آزمون رشته نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک در دو نوبت صبح و عصر در روز ۵ ‌شنبه و جمعه هفته جاری برگزار می‌ گردد.
مقومی خاطر نشان کرد: آزمون طراحی معماری، مکانیک و برق و آزمون محاسبات عمران نیز در روز جمعه بیست و یکم اردی بهشت همزمان با سراسر کشور در دانشگاه قم برگزار می‌ گردد.
وی یاد آور شد: داوطلبان شرکت در آزمون ورود به حرفه مهندسان می ‌توانند کارت ورود به جلسه را با مراجعه به سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان به نشانی اینترنتی www.inbr.ir دریافت نمایند.

منبع : خبرگزاری مهر

مشاهده منابع آزمون نظام مهندسی

پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی طراحی تاسیسات برقی مهر ۹۶

تحلیلی بر آزمون نظام مهندسی طراحی تاسیسات برقی-اسفند ۹۵

پاسخ تشریحی آزمون نظام مهندسی طراحی تاسیسات برقی-اسفند ۹۵

تحلیلی بر آزمون نظام مهندسی نظارت تاسیسات برقی-اسفند ۹۵

منابع آزمون نظام مهندسی برق مهندسین شاپ
۱۸ اردیبهشت ۹۷
207 بازدید
بدون نظر
امتیاز به این خبر:
0 0